Yapı Kredi'den Emeklilere Müjde: Rekor Ek Ödeme ile Promosyon Başladı!

Yapı Kredi'den Emeklilere Müjde: Rekor Ek Ödeme ile Promosyon Başladı!

Yapı Kredi Bankası, emeklilere yönelik yaptığı promosyonlarda çıtayı yükseltti! Tüm emekliler için rekor ek ödeme fırsatı başladı. Detaylar haberimizde!

A+A-

Yapı Kredi Emekli Maaş Promosyonunda Rekor Ek Ödeme

Yapı Kredi Bankası, emekliler için sunulan maaş promosyonlarında rekor bir ek ödemeyle çıkış yaptı. Bu yeni promosyonla birlikte, emekli maaşı alanlara büyük avantajlar sunuluyor.

Rekabeti Ateşleyen Yeni Promosyonlar

Bankalar arasındaki rekabet, emekli maaş promosyonlarıyla iyice kızışıyor. Mayıs ayı itibariyle Yapı Kredi Bankası, emekliler için çıtayı yükselterek rekabeti daha da artırdı.

Yapı Kredi'nin Mayıs 2024 Güncel Emekli Maaş Promosyonu

Yapı Kredi Bankası'nın Mayıs 2024 emekli maaş promosyonu, maaş aralığına göre değişkenlik göstermektedir. 10.000 TL ve üzeri maaş alan tüm emekliler, bu promosyondan faydalanabilmektedir. Promosyon ücretleri 9250 TL ile 18.000 TL arasında değişmekte olup, ortalama olarak 15.000 TL promosyon ve ek olarak 3000 TL nakit destek ödemesi sunulmaktadır.

Kimler Yararlanabilir?

Yapı Kredi Bankası'nın bu promosyonundan, 4A, 4B, 4C emeklileri yanı sıra dul ve yetim aylığı alanlar da yararlanabilmektedir. Kampanya 31 Mayıs 2024 tarihine kadar geçerlidir.

Promosyon Alma Şartları

Promosyondan yararlanmak isteyenler için şartlar oldukça basittir. Emekli maaşını 3 yıl boyunca Yapı Kredi Bankası'na taşımak ve taahhüt sözleşmesini imzalamak yeterlidir. Banka, ekstra bir koşul veya şart talep etmemekte olup, 3 yıllık taahhüt veren tüm emekliler, işlemi takip eden 3 iş günü içinde maaş promosyonunu almaya hak kazanmaktadır.

Yapı Kredi Bankası'nın resmi internet sitesinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.