Yapı Kredi Bankası'ndan Büyük İndirim Kampanyası: Yüzde 50 İndirim Başladı

Yapı Kredi Bankası'ndan Büyük İndirim Kampanyası: Yüzde 50 İndirim Başladı

Yapı Kredi Bankası, araç sahiplerine yönelik büyük bir indirim kampanyası başlattı. Detaylar ve avantajlar haberimizde!

A+A-

Yapı Kredi'den Araç Sahiplerine Özel Dev İndirim Kampanyası!

Yapı Kredi Bankası, araç sahiplerini sevindirecek bir kampanyayı duyurdu. Bu kapsamda, 31 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak özel indirimler ve para puanları sunulacak.

Meslek ve Sürücü İndirimleri İle Cazip Fırsatlar

Yapı Kredi'nin kasko poliçesi hazırlarken sunduğu avantajlar arasında meslek ve sürücü indirimleri de bulunuyor. TSK Mensubu ve Eşi, Öğretmen, Üniversite Öğretim Üyesi, Emniyet Mensubu, Mülki İdare Mensupları, Yargı Mensupları ve Koç Ailem Üyeleri'ne özel %25'e varan meslek indirimi ve araçlarını kullanacak sürücü sayısına göre %20'ye varan sürücü indiriminden faydalanmak mümkün.

Kasko Sigortasında İndirim ve Puan Kazanımı

Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi üzerinden 1 Mart - 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında alınacak kasko poliçelerinde %10'a varan Worldpuan hediye ediliyor. Ayrıca, poliçe brüt priminin %10'u kadar puan kazanılabiliyor ve bir müşteri bu kampanya kapsamında en fazla 600 TL puan kazanabiliyor.

Kasko Sigortası Detayları ve Katılım

Kasko sigortasına Yapı Kredi Mobil veya Bireysel İnternet Şubesi üzerinden kolayca ulaşılabiliyor. Her müşteri kampanyadan ayda bir defa faydalanabilir ve peşin veya taksitli alışverişlerde ilk yapılan alışveriş üzerinden puan kazanılıyor.

Kampanya Süresi ve Puan Kullanımı

Kampanya kapsamında kazanılan puanlar belirli tarihler arasında yüklenecek ve kullanılabilecek. Ancak, belirli kuruluşlarla yapılan işlemler kampanya kapsamında değil. Kişisel verilerin işlenmesi konusunda bankanın ilgili aydınlatma metninde detaylar bulunuyor.

Yapı Kredi, kampanya şartlarını değiştirme veya kampanyayı durdurma yetkisine sahiptir. Müşterilerin güncellemeleri takip etmeleri önemlidir.