QNB Finansbank'tan Fatura Ödeyenlere Büyük İade Fırsatı: 750 TL'ye Kadar Geri Ödeme!

QNB Finansbank'tan Fatura Ödeyenlere Büyük İade Fırsatı: 750 TL'ye Kadar Geri Ödeme!

Elektrik, su ve doğalgaz faturalarını ödeyenler için QNB Finansbank tarafından sunulan kampanya ile 30 Nisan'a kadar 750 TL'ye kadar iade imkanı sağlanıyor. Otomatik fatura talimatı veren müşterilere yönelik bu kampanya detayları haberimizde..

A+A-

QNB Finansbank, fatura ödemeleriyle ilgili müşterilerine büyük bir iade fırsatı sunuyor. Elektrik, su ve doğalgaz gibi faturalarını ödeyenler için hazırlanan kampanya ile 30 Nisan'a kadar 750 TL'ye kadar iade almak mümkün.

QNB Finansbank Kampanya Detayları:

Kampanya kapsamında, QNB Mobil'den 1-30 Nisan 2024 tarihleri arasında uzaktan müşteri olanlar, her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 250 TL olmak üzere toplamda en fazla 750 TL değerinde iade kazanabilirler.

Kampanyadan yararlanmak için CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları veya QNB Finansbank vadesiz hesabı üzerinden verilen her yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatı gereklidir.

Kredi kartından ödül kazanımı için talimat verilen faturanın 31 Mayıs 2024 tarihine kadar en az bir kez ödenmesi gerekmektedir. Vadesiz hesaptan verilen talimatlar için ise 31 Mayıs 2024 tarihine kadar ilgili faturanın ödenmesi gerekmektedir.

Kazanılan iadeler, otomatik fatura ödeme talimatı verilen kredi kartına veya vadesiz hesaba 1-10 Haziran 2024 tarihleri arasında yüklenecektir.

Kampanya sadece CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları ve QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden verilen talimatlar için geçerlidir.

Her müşteri kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir ve toplamda en fazla 750 TL değerinde iade kazanabilir.

QNB Finansbank'ın düzenlediği bu kampanya, faturalarını düzenli olarak ödeyen müşterilere önemli bir geri ödeme fırsatı sunuyor. Otomatik fatura ödeme talimatı verenlerin kampanyadan faydalanarak 750 TL'ye kadar iade kazanma şansı bulunuyor. Kampanya detayları ve başvuru için QNB Finansbank şubelerine, çağrı merkezine veya dijital kanallardan bilgi alınabilir