O Banka Fatura Başına 50 TL Vereceğini Duyurdu!

O Banka Fatura Başına 50 TL Vereceğini Duyurdu!

Türkiye'de birçok vatandaş, günlük hayatta kullandıkları hizmetler için fatura ödemeleri gerçekleştiriyor. Son dönemde, QNB Finansbank tarafından yapılan bir açıklama ile fatura ödeme işlemlerine yönelik bir kampanya duyuruldu. Bu kampanya kapsamında, otomatik fatura ödeme talimatı veren müşterilere 50 TL'ye kadar ParaPuan hediye edileceği bildirildi. İşte kampanya detayları:

A+A-

Kampanya Başlangıcı ve Süresi

QNB Finansbank, 1 Ağustos tarihinde başlayan kampanya için 31 Ağustos'a kadar devam edeceğini duyurdu. Bu süre içinde, CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları veya QNB Finansbank vadesiz hesaplar üzerinden verilen her yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatı için geçerli olacak.

Kazanılan ParaPuan Miktarı

Kampanya kapsamında her yeni otomatik fatura ödeme talimatı başına 50 TL olmak üzere, toplamda en fazla 150 TL değerinde ParaPuan kazanma şansı bulunuyor.

Kampanya Koşulları

ParaPuan kazanımı için verilen talimatın belirli bir süre içinde kullanılması gerekiyor. Kredi kartından ödül kazanımı için talimat verilen faturanın 31 Ocak 2024 tarihine kadar en az bir kez ödenmesi gerekiyor. Hesaptan verilen talimatlar için ise 30 Eylül 2023 tarihine kadar ilgili faturanın ödenmesi gerekmektedir.

Kullanım Süresi

Kazanılan ParaPuan'ların kullanım süresi 25 gün olup, bu süre sonunda kullanılmayan ParaPuan'lar geri alınacaktır.

Kampanyadan Yararlanma ve Katılım Koşulları

Kampanyadan her müşteri sadece bir defa yararlanabilir ve toplamda en fazla 150 TL değerinde ParaPuan kazanabilir. Ayrıca, kampanya sadece CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları ve QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden verilen talimatlar için geçerlidir.

Kampanyaya dahil olan faturalar ile başka kampanyalara katılım gerçekleştirilemez.

Kampanyadan Kimler Yararlanamaz?

Enpara, CardFinans Ticari, CardFinans Fix, Sanal Kartlar, CardFinans Trendyol ve Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları üzerinden verilecek talimatlar kampanyaya dahil değildir.

Fatura ödeme işlemleri için otomatik talimat vererek ParaPuan kazanma fırsatı sunan bu kampanya, QNB Finansbank müşterilerine büyük kolaylık sağlıyor. Kampanya süresi içinde talimatlarını veren ve faturalarını otomatik olarak ödeyen müşteriler, kazandıkları ParaPuan'ları çeşitli harcamalarda kullanarak avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirler. Başvuruların QNB Finansbank şubelerinden, çağrı merkezi, QNB Mobil veya Bireysel İnternet Bankacılığı üzerinden yapılabilmesi, müşterilere kolaylık sağlamaktadır.