İş Bankası Bu Şartları Yerine Getirenlerden 12 Ay Boyunca Ödeme Almıyor!

İş Bankası Bu Şartları Yerine Getirenlerden 12 Ay Boyunca Ödeme Almıyor!

İş Bankası'nın müşterilerine özel kampanyasıyla 1 yıl boyunca ücretsiz para transferi fırsatı sunuluyor. İşCep üzerinden "Müşteri Olmak İstiyorum" seçeneğiyle İş Bankası'na geçiş yaparak bu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

A+A-

Özel sektör bankacılığının önde gelen kurumlarından Türkiye İş Bankası, daha geniş bir kitleye ulaşmak ve daha fazla müşteri çekmek amacıyla bir kampanya düzenledi. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre, kampanya detaylarına ve başvuru şartlarına bankanın resmi internet sitesi üzerinden erişilebileceği belirtildi.

İş Bankası Müşterilerine Özel Ayrıcalıklar Sunuluyor

İş Bankası, mevcut müşterilerine bir yıl boyunca özel imkanlar ve kampanyalar sunacağını duyurdu. Bu çerçevede, İş Bankası müşterisi olan kişilere, İşCep uygulamasındaki "Müşteri Olmak İstiyorum" seçeneğiyle bir yıl süresince ücretsiz EFT/Havale hizmeti dahil olmak üzere çeşitli ayrıcalıklar sağlanacak.

is-bankasii.jpg

İş Bankası Kampanya Koşulları Hakkında Bilgilendirme

Türkiye İş Bankası'nın kampanya koşulları hakkında şu bilgiler verildi:

  • Ücret muafiyetinden yararlanacak kişiler, İşCep'in "Müşteri Olmak İstiyorum" özelliğiyle İş Bankası müşterisi olan bireysel ve esnaf/gerçek kişi tacir müşteriler olacak.
  • Muafiyet, İşCep üzerinden İş Bankası'na geçiş yapan müşteriler için bir yıl süreyle geçerli olacak.
  • Muafiyet, tek seferde yapılan en fazla 50.000 TL'lik işlemleri kapsayacak.
  • Mesai dışı FAST işlemleri ve tatil günlerinde gerçekleştirilen EFT/FAST işlemleri muafiyet kapsamı dışında tutulacak. Ayrıca mesai dışı saatlerde ve iş günlerinde saat 16:00 sonrasında gerçekleştirilen EFT/FAST, EFT saatleri dışında yapılan EFT, cebe havale, çoklu ve talimatlı para transferi ile K.K.T.C Şubelerine yapılan para transferi işlemleri de muafiyet kapsamı dışında olacak.
  • Muafiyetler, İşCep "Müşteri Olmak İstiyorum" özelliğiyle İş Bankası müşterisi olma işlemi tamamlandıktan sonra 7 iş günü içinde aktif hale getirilecektir.

is-bankasi.jpg

İş Bankası'nın bu özel kampanyası, müşterilerine sunduğu avantajlarla dikkat çekiyor. Siz de İş Bankası müşterisiyseniz, bu ayrıcalıklardan yararlanmak için İşCep üzerinden "Müşteri Olmak İstiyorum" seçeneğini tercih edebilirsiniz. Detaylı bilgilere ve kampanya başvuru şartlarına bankanın resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.