ING Bank Emeklilere 8.500 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı..

ING Bank Emeklilere 8.500 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı..

ING Bank, Ağustos ayı itibarıyla geçerli olacak emekli promosyon rakamlarını duyurarak emeklilerin yüzünü güldürdü. ING Bank'ın resmi web sitesi üzerinden duyurulan güncel emekli promosyon kampanyası ile emeklilere özel nakit promosyon ödemeleri yapılacak.

A+A-

ING Bank, emeklilere özel hazırlanan promosyon kampanyasında aylık gelir düzeyine göre farklı ödeme tutarları sunuyor. Kampanyadan faydalanmak için 13 Mart 2023 ile 31 Ağustos 2023 tarihleri arasında nakit promosyon alan mevcut ve yeni emekli maaş müşterileri başvurularını gerçekleştirebilirler. Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir ürün koşulu aranmamaktadır.

ING Bank Emekli Promosyon Miktarları Şu Şekilde:

  1. Aylık geliri 3.500 TL'ye kadar olan emekliler, 3 yıl boyunca ING Bank'tan maaşlarını almaya taahhüt etmeleri durumunda 5.100 TL nakit promosyon ödemesi alacaklar.

  2. Aylık geliri 3.500 TL ile 7.500 TL arasında olan emekliler, 3 yıl boyunca ING Bank'tan maaşlarını almaya taahhüt etmeleri halinde 5.950 TL nakit promosyon ödemesi alabilecekler.

  3. Aylık geliri 7.500 TL ile 10.000 TL arasında olan emekliler, 3 yıl boyunca ING Bank'tan maaşlarını almaya taahhüt etmeleri durumunda 7.650 TL nakit promosyon ödemesi alacaklar.

  4. Aylık geliri 10.000 TL'nin üzerinde olan emekliler ise 3 yıl boyunca ING Bank'tan maaşlarını almaya taahhüt etmeleri karşılığında 8.500 TL nakit promosyon ödemesi alacaklar.

ING Bank Emekli Promosyon Başvuruları Nasıl Yapılır?

ING Bank emekli promosyon kampanyasından yararlanmak isteyen emekliler, başvurularını ING Telefon Bankacılığı ve ING Şubeleri üzerinden gerçekleştirebilirler. Başvuru işlemleri oldukça kolay ve hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Emekliler, bu kampanyadan yararlanarak 3 yıl boyunca maaşlarını ING Bank'tan almaya taahhüt etmeleri durumunda, belirlenen nakit promosyon tutarlarını hesaplarında görebilecekler. Ağustos ayı itibarıyla geçerli olan bu özel kampanyadan faydalanmak için emeklilerin elini çabuk tutmaları öneriliyor. ING Bank'ın sunduğu bu fırsat, emeklilere ekonomik anlamda önemli bir destek sağlamaktadır.