Hafta Sonuna Çılgın Kampanya! Migros'ta Ayçiçek Yağı Dahil Bir Çok Üründe Yüzde 50 İndirim Başladı!

Hafta Sonuna Çılgın Kampanya! Migros'ta Ayçiçek Yağı Dahil Bir Çok Üründe Yüzde 50 İndirim Başladı!

Migros, müşterilerine yönelik yeni bir kampanya duyurdu! Ayçiçek Yağı kampanyası kapsamında, 5 litrelik köşeli pet ambalajında indirim fırsatı sunulacak. Detaylar için yazımızı okumaya devam edin!

A+A-

Migros'un son duyurusuna göre, mayıs ayının ilk gününe kadar devam edecek olan Ayçiçek Yağı kampanyasının detayları belli oldu. Migros, müşterilerini bilgilendirmek için belirli tarihler arasında geçerli olan fırsatları sosyal medya hesapları ve resmi internet sitesi üzerinden duyurmaya devam ediyor.

Kampanya Detayları:

Kampanya, 25 Nisan'da başladı ve 1 Mayıs'a kadar sürecek. Bu kampanya kapsamında, Migros müşterilerine 5 litrelik köşeli pet ambalajında Ayçiçek Yağı indirimi sunulacak.

İndirimli Fiyat:

Migros'un açıklamasına göre, 25 Nisan ile 1 Mayıs arasında 5 litrelik köşeli pet ambalajında Ayçiçek Yağı, sadece 175 TL'ye Migros mağazalarında ve Migros uygulamasında müşterilerle buluşacak.

Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Migros'un güncel indirimlerinden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarını veya resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, Nisan ayının son günlerinde farklı kategorilerdeki fırsatlarla ilgili detayları ve güncellemeleri de Migros'un duyurularından takip edebilirsiniz.