Emeklilere Bir Seferlik 12 Bin TL Ödeme Yapılacak! Başvuru ve Detayları Burada..

Emeklilere Bir Seferlik 12 Bin TL Ödeme Yapılacak! Başvuru ve Detayları Burada..

Emeklilere yönelik yapılan duyuru ile Ağustos maaşlarında en düşük emekli maaşı 12.000 TL olarak yatırılacak. Ayrıca, DenizBank'ın promosyon kampanyası ile emekliler ek ödemeye ek olarak 5.000 TL'ye varan promosyon fırsatından yararlanabilecek.

A+A-

Emeklilerin uzun zamandır beklediği haber sonunda geldi! Ağustos ayına özel olarak yapılan duyuruda, emeklilere ek ödeme yapılacağı müjdesi verildi. Sadece Ağustos maaşı için geçerli olacak olan ek ödeme ile en düşük emekli maaşı tam 12.000 TL olarak yatacak. Bu haber, tüm emeklileri sevince boğdu ve uzun süredir beklenen ek ödeme sonunda gerçekleşecek.

Emeklilerin maddi açıdan daha rahat bir yaşam sürmelerine olanak tanıyan bir diğer fırsat ise DenizBank'ın promosyon kampanyası. Banka, emekli maaşını 3 yıl boyunca DenizBank'tan alma sözü verenlere 5.000 TL'ye varan promosyon fırsatı sunuyor. Promosyon ödemesi, emekli maaşının tutarına göre belirlenecek ve emeklilere peşin olarak hesaplarına yatırılacak. 31 Aralık 2023'e kadar geçerli olan kampanyadan, emeklilerin tümü faydalanabilecek.

Bu fırsattan yararlanmak için emeklilerin şubeye gitmelerine gerek yok. Maaşlarını mobil bankacılık uygulamaları veya e-devlet üzerinden DenizBank'a aktararak promosyon başvurusunu gerçekleştirebilirler. Kampanya kapsamında 01.11.2022 - 31.12.2023 arasında emekli maaşını DenizBank'a devreden müşteriler bu fırsattan yararlanabilirler.

DenizBank'ın promosyon kampanyasının yanı sıra 18 yaş altı emekli maaşı alanlar da unutulmadı. Velayeti olmayan emeklilere promosyon ödemesi yapılacak ve velayet altındakilere de kendi gelirleri ve ebeveynlerinin gelirleri dikkate alınarak promosyon verilecek.

Bu müjdeli haberle birlikte, emekliler hem ek ödemelerinden hem de promosyon fırsatından yararlanarak maddi açıdan daha güvenli bir yaşam sürebilecekler. DenizBank'ın kolay başvuru seçenekleri, emeklilerin işlerini daha pratik hale getirecek ve kampanyadan faydalanmalarını kolaylaştıracak.