Emeklilere 3-4-5 Mayıs Tarihlerinde Sürpriz Ek İkramiye: 17.500 TL Ödeme Yolda!

Emeklilere 3-4-5 Mayıs Tarihlerinde Sürpriz Ek İkramiye: 17.500 TL Ödeme Yolda!

Akbank, emeklilere Mayıs ayında ek ikramiye olarak 17.500 TL ödeme yapacak. Emekliler, 3-4-5 Mayıs tarihlerinde Cumhurbaşkanı talimatıyla belirlenen ödemeleri IBAN numaralarına alacaklar.

A+A-

Akbank'tan Emeklilere Büyük Destek

Akbank, emeklileri sevindirecek bir kampanya ile gündeme geldi. Mayıs ayı itibarıyla gerçekleştirilecek olan ödemelerde, emeklilere ek ikramiye olarak 17.500 TL ödeme yapılacak. Bu ödeme, Cumhurbaşkanı talimatıyla belirlenen 3-4-5 Mayıs günlerinde gerçekleştirilecek.

Emekli Maaşı Taşıyanlara Promosyon

Akbank'ın yeni kampanyasında, emekli maaşını 3 yıl boyunca taşımayı taahhüt edenlere 15.000 TL'lik promosyon ödemesi yapılacak. Ayrıca, Akbank kredi kartı kullanan emeklilere chip para hediyesi de verilecek. Böylece toplam promosyon miktarı 17.500 TL'ye kadar yükselecek.

Faizsiz Kredi Desteği

Akbank, emeklilere sadece promosyon değil, aynı zamanda 25.000 TL'ye kadar faizsiz kredi desteği de sağlayacak. Emekliler, maaşlarını Akbank'a taşıyıp hızlı kredi başvurusu yaparak 6 ay vadeli ve faizsiz kredi desteğinden faydalanabilecekler.

Mobil Başvuru İmkanı

Emekliler, Akbank'ın promosyon ve kredi desteğinden yararlanmak için T.C. kimlik numaraları ile mobil başvuru yapabilecekler. Şubesiz ve hızlı başvuru fırsatları sayesinde emekliler, 31 Mayıs tarihine kadar sürecek olan kampanyada 17.500 TL'lik tamamen karşılıksız ve geri ödemesiz para alabilecekler.

Akbank'ın Mayıs ayı kampanyası, emeklilere önemli bir destek sağlıyor. Ek ikramiye ve faizsiz kredi imkanlarıyla emeklilere finansal anlamda destek olmayı hedefleyen Akbank, mobil başvuru imkanıyla da kolaylık sağlıyor. Emekliler, bu fırsatları değerlendirerek maddi anlamda rahat bir nefes alabilirler.