Emekli Promosyonları Belli Oldu: 10.000 TL Nakit Ödül Başlıyor!

Emekli Promosyonları Belli Oldu: 10.000 TL Nakit Ödül Başlıyor!

Emekliler için müjdeli haber geldi! Ağustos, Eylül ve Ekim ayları emekliler için Bayram gibi geçecek. 7.500 TL ile 9.500 TL arasında maaş alan emeklilere, tam 10.000 TL nakit hediye para verilecek.

A+A-

Emekli promosyon kampanyaları her geçen gün daha cazip hale geliyor. Bankalar arasındaki rekabet, emekli vatandaşlara sunulan teklifleri sürekli artırıyor. SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklileri için yeni promosyon rakamları açıklandı. İşte ağustos, eylül ve ekim aylarında en yüksek promosyon veren bankalar ve promosyon ücretleri:

Garanti BBVA: Emekli maaşı 10.000 TL arasında olanlara özel olarak, 6.750 TL'ye kadar promosyon fırsatı sunuyor.

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank: Bu bankalar, emekli maaşı 3.000 TL'den başlayanlara özel olarak, aylık alana göre 5.000 TL'ye varan promosyonlar sunuyor.

QNB Finansbank: Emeklilere 8.000 TL'ye varan nakit promosyon sunarken, CardFinans kredi kartı kullanıcılarına yıllık 1.200 TL indirim avantajı sunuyor.

Akbank: Chip-para kullanımı ile birlikte toplamda 10.000 TL'ye kadar promosyon ödemesi yapıyor.

Yapı Kredi: Emeklilere yönelik 9.000 TL'ye varan nakit promosyon ödemesi sunuyor.

İş Bankası: İlk emekli maaş ödemesini İş Bankası'na taşıyan veya burada tercih eden emeklilere 7.500 TL'ye varan nakit ödeme fırsatı sunuyor.

ING Bank: Emekli maaşlarına göre değişen miktarlarda promosyon fırsatları sunuyor. Aylık gelir düzeyine bağlı olarak farklı promosyon miktarları sunmaktadır.

Şekerbank: Aylık gelir düzeyine göre farklı promosyon seçenekleri sunuyor. Aylık gelire bağlı olarak promosyon miktarı değişiklik gösterebilir.

Emekli promosyonlarından faydalanmak için tek koşul, maaşın seçilen bankada 3 yıl boyunca kalacağına dair taahhüt vermek. Başka bir ek şart aranmamaktadır.