Bayram Sabahı Güne Akaryakıt Zammı İle Uyandık! 5 TL Zam!

Bayram Sabahı Güne Akaryakıt Zammı İle Uyandık! 5 TL Zam!

Siyah akaryakıta yapılan zam, vatandaşları tedirgin ediyor. Yüksek kükürtlü fuel oil fiyatında yaşanan artışlar, ekonomik sıkıntıları derinleştiriyor. Zam furyasının sürmesi, geleceğe dair endişeleri artırıyor. Akaryakıt fiyatlarındaki yükselişin etkileri yakından takip edilmeli. Vatandaşlar, hükümetin zam politikalarına isyan ediyor. Açlıkla mücadele eden vatandaşlar, daha fazla zammın geleceği endişesi taşıyor.

A+A-

Benzin, motorin ve LPG'ye yapılan zamların ardından siyah akaryakıt fiyatları da artış gösterdi. Yüksek kükürtlü fuel oil fiyatı 1,33 lira, kalorifer yakıtı (kalyak) fiyatı 98 kuruş ve fuel oil fiyatı ise 87 kuruş yükseldi.

Brent Petrol Fiyatları Düşerken, Akaryakıta Zam Yağmuru Devam Ediyor

Türkiye'de, Brent petrol fiyatlarının düşmesine rağmen, akaryakıt fiyatlarına zam gelmeye devam ediyor. Hem benzin, motorin ve LPG'ye yapılan zamların ardından hem de siyah akaryakıta zam yapıldı.

benzinn.jpg

Yüksek Kükürtlü Fuel Oil Fiyatlarına Zam Geldi

Yüksek kükürtlü fuel oil fiyatı 1,33 lira, kalorifer yakıtı (kalyak) litre fiyatı ise 98 kuruş, fuel oil fiyatı ise 87 kuruş arttı.

İstanbul'un Avrupa Yakası'nda Fiyatlar

İstanbul'un Avrupa Yakası'nda, yüksek kükürtlü fuel oilin fiyatı 15,96TL, kalorifer yakıtının (kalyak) fiyatı 21,58TL ve fuel oilin fiyatı ise 19,24TL oldu.

Vatandaşlar Zamlara İsyan Ediyor

Benzin, motorin ve LPG'ye yapılan zamlara isyan eden bir vatandaş, hükümetin akaryakıta zam yapmaktan vazgeçmediğini belirtti. Dünya genelinde birçok ülke fiyatları düşürürken, Türkiye'de ise zamların devam ettiğine dikkat çekti. Hükümetin benzin, motorin ve LPG'ye yapılan zamın ardından fuel oile ve kalorifer yakıtına da zam yapmasına şaşırdığını ifade etti. Vatandaş, "Bu durumun sonu nereye varacak?" şeklinde sordu.

benzinnn.jpg

Aynı vatandaş, "Verdikleri 3 kuruş zammı tamamen yapılan zamlarla geri aldılar" şeklinde açıklama yaparak hükümetin zam politikalarını eleştirdi. Ayrıca, "Sıfıra sıfır elde var sıfır. 21 yıldır iktidarda olan parti, vatandaşını açlığa mahkum etmeye devam ediyor. Eğer 21 yıl daha iktidarda kalmaya devam ederlerse, hiçbir şeyin düzelmeyeceğini düşünüyorum" dedi.