Akaryakıt Fiyatlarına Depoda 100 TL İndirim Geldi..

Akaryakıt Fiyatlarına Depoda 100 TL İndirim Geldi..

Yapı Kredi Bankası, sürücülerin cebini düşünen özel bir kampanya başlattı. Shell istasyonlarında geçerli bu kampanya sayesinde, Yapı Kredi Bireysel kartı, Yapı Kredi Banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahipleri akaryakıt ve otogaz harcamalarında avantajlı bir indirimden yararlanabilecekler. Hemen 100 TL'nizi geri almak için Shell istasyonlarına ziyaret edin..

A+A-

Akaryakıt Fiyatlarına Nefes Aldıracak Kampanya

Sürekli yükselen akaryakıt fiyatları, sürücülerin bütçesini zorlamıştı. Ancak Yapı Kredi Bankası'nın başlattığı bu kampanya ile sürücülerin yüzü gülecek gibi. Kampanya kapsamında, 01 Temmuz - 15 Ağustos 2023 tarihleri arasında Yapı Kredi kart sahipleri SMS göndererek kampanyaya katılabilirler.

80 TL Shell Puan Fırsatı!

Kampanya dahilinde, World Üyesi Shell istasyonlarından toplamda 4 defa farklı günlerde tek seferde 350 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan müşterilere özel olarak 80 TL Shell Puan hediye edilecek. Bu puanlar, sonraki yakıt alımlarında kullanılarak toplam tutardan indirim sağlayacak. Böylece sürücüler, yakıt masraflarını daha avantajlı fiyatlarla karşılayabilecekler.

Bankanın Müşterilere Sunduğu Avantajlar

Yapı Kredi Bankası, müşterilerine finansal konularda destek olmayı sürdürüyor. Bu kampanya da bunlardan sadece biri. Banka, müşterilerine çeşitli kampanyalar ve fırsatlar sunarak hayatlarını kolaylaştırmayı hedefliyor. Akaryakıt harcamalarını daha ekonomik bir şekilde yapmak isteyen sürücüler için bu kampanya büyük bir fırsat sunuyor.

Sürücülerin Cebini Rahatlatacak Fırsat

Akaryakıt fiyatlarındaki artışın ardından gelen bu kampanya, sürücülerin cebini düşünüyor. Yapı Kredi Bankası kart sahipleri, bu kampanyayı kullanarak akaryakıt ve otogaz masraflarında ciddi bir indirim elde edebilirler. 100 TL iade fırsatını kaçırmamak için Shell istasyonlarına uğramanız yeterli.

Yakıt masraflarınızı kontrol altına almak ve cebinizden 100 TL geri almak için bu kampanyayı kaçırmayın. Yapı Kredi Bankası, müşterilerine sunulan bu avantajlı fırsatla sürücülere rahat bir nefes aldırıyor. Shell istasyonlarına giderek bu kampanyadan yararlanabilir ve akaryakıt alımlarında tasarruf sağlayabilirsiniz. Unutmayın, kampanya 15 Ağustos 2023 tarihine kadar geçerli.