4 LT Ayçiçek Yağı Fiyatı 105 TL'ye Düştü! Stoklar Tükenmek Üzere Hemen Alın!

4 LT Ayçiçek Yağı Fiyatı 105 TL'ye Düştü! Stoklar Tükenmek Üzere Hemen Alın!

Ayçiçek Yağı Fiyatlarında Büyük İndirim: CarrefourSA'da 4 Litre Sadece 105,75 TL! Vatandaşlar Uygun Fiyatlarla Ayçiçek Yağına Ulaşmanın Keyfini Yaşıyor. Hemen CarrefourSA'ya Gelip İndirimli Ayçiçek Yağından Yararlanın!

A+A-

Ayçiçek yağı fiyatları, geçtiğimiz yılın başından itibaren büyük ölçüde artış gösteren temel gıda ürünlerinden biri olarak bilinmektedir. Bu doğrultuda, ayçiçek yağı fiyatlarındaki zamlar, birçok vatandaşın geçim mücadelesiyle karşı karşıya kalmasına neden olurken, indirim haberleri dikkat çekiyor.

Zamlı süreç sonrasında ayçiçek yağı fiyatlarındaki artışın etkisiyle, vatandaşlar ellerinde kalan son parayla ayçiçek yağı için marketlerin yolunu tutmaya başlamıştır. Aynı zamanda market sahipleri de sürecin olumsuz ilerlediğini belirtmiştir.

aycicekk.jpg

4 LİTRE AYÇİÇEK YAĞI FİYATI DÜŞTÜ

2023 yılına girdiğimiz gün itibarıyla ayçiçek yağı fiyatlarında belirli bir artış görülürken, bir marketten büyük bir indirim haberi duyurulmuştur. Bu gelişmeyle birlikte, 4 litrelik ayçiçek yağı fiyatının düştüğü ifade edilmiştir.

Ayçiçek yağı fiyatlarındaki zamlı süreç sonrasında CarrefourSA'da Carrefour Ayçiçek Yağı 4 litre, 108,75 TL'den satışa sunulmaktadır. İndirimli fiyattan ayçiçek yağı satın almak isteyenler, CarrefourSA'ya akın etmeye başlamışlardır.

aycicekkk.jpg

105,75 TL'YE KADAR İNDİ

Ayçiçek yağındaki indirimle birlikte CarrefourSA, büyük bir ilgiyle karşılaşmıştır. İndirimli fiyatları tercih edenlerin CarrefourSA'ya gitmeye başladığı belirtilerek, CarrefourSA'da Carrefour Ayçiçek Yağı 4 litre, 105,75 TL'den satılmaktadır.