Yeni Yıl İle Birlikte Sigara Fiyatlarında Artış Görüldü: O Sigara Grubuna 5 TL Zam Az Önce Geldi

Yeni Yıl İle Birlikte Sigara Fiyatlarında Artış Görüldü: O Sigara Grubuna 5 TL Zam Az Önce Geldi

Sigara fiyatlarındaki son zam haberiyle birlikte, 2024'ün ilk haftasında TT ve Imperial Tobacco grupları da fiyatlarını güncelledi. TBYD Başkanı Erol Dündar'ın duyurduğu zam, 6 Ocak'tan itibaren geçerli olacak. TT grubunda en pahalı sigara 56 TL, en ucuz sigara ise 45 TL oldu. Imperial Tobacco'da ise en yüksek fiyat 60 TL, en düşük fiyat 49 TL olarak belirlendi. Sağlığınızı düşünerek sigaradan uzak durmak her zaman önemlidir.

A+A-

Yeni yılın başlangıcında, sigara fiyatlarına dair peş peşe gelen haberler, tiryakileri yakından ilgilendiriyor. JTİ, Philip Morris, ve BAT gruplarından sonra, şimdi de TT ve Imperial Tobacco gruplarından sigara fiyatlarına zam geldi.

TBYD Başkanı Erol Dündar'dan Zam Haberi

Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği (TBYD) Başkanı Erol Dündar, zam haberlerini sosyal medya platformu X hesabından tiryakilere duyurdu.

sigara-001.jpg

Yeni Fiyatlar 6 Ocak'tan İtibaren Geçerli Olacak

Yapılan güncellemeye göre, zamlı fiyatlar 6 Ocak'tan itibaren yürürlüğe girecek.

TT Grubu Zamlı Sigara Fiyatları

TT sigara grubunda en pahalı sigara 56 TL olurken, en ucuz sigara ise 45 TL olarak belirlendi.

Imperial Tobacco Grubu Zamlı Sigara Fiyatları

Imperial Tobacco sigara grubunda en yüksek fiyatlı sigara 60 TL'ye yükselirken, en düşük fiyatlı sigara ise 49 TL oldu.

sigaraa-001.jpg

Bu zamların ardında yatan sebepler ve tiryakilerin bu değişikliklere nasıl uyum sağlayabileceği konusunda bilgi almak için ilerleyen günlerde güncel haberlerimizi takip etmeye devam edin. Unutmayın, sağlığınız için sigarayı bırakma kararı her zaman bir adım öne çıkabilir.