Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti Dizisinden Acı Haber! O Dizinin Gelişi 2 Dizinin Fişini Çekti!

Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti Dizisinden Acı Haber! O Dizinin Gelişi 2 Dizinin Fişini Çekti!

Arka Sokaklar Geri Dönüyor! Yeni Sezon Heyecanı Başlıyor. Cuma Akşamları Kanal D'de Ekrana Geliyor. Kaçırmayın! Reyting Rekabeti Şimdi Daha Fazla! Polisiye Hikayelerle Soluksuz İzleyeceksiniz!

A+A-

Kış sezonunda Cuma akşamları büyük reyting rekabeti, Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti dizilerinin yanı sıra artık Arka Sokaklar dizisiyle de yeni bir boyut kazanıyor. Tam 17 sezon boyunca ekranda yer alan Arka Sokaklar dizisi, geçen sezon çekimlerinin yarıda kalmasıyla izleyicileri şaşırtmıştı. Ancak Rıza Soylu karakterini canlandıran Zafer Ergin, dizi haklarının artık Erler Film'de değil, Kanal D'de olduğunu açıklamasıyla durum netleşti.

Artık Kanal D'nin diziyi sahiplenmesiyle birlikte Erler Film ile yaşanan sorunlar geride kalıyor ve oyuncular yeni bir sürecin başladığına inanıyor. Zafer Ergin de bu gelişme üzerine Kanal D ile anlaşma sağladığını duyurdu. Yeni gelişmelerle birlikte Arka Sokaklar dizisine yeni isimlerin katılacağı ve yeni sezonda izleyicilere çok daha etkileyici bir şekilde sunulacağı öğrenildi.

Arka Sokaklar Yenilenmiş Kadrosu ve Hikayesiyle İzleyicilere Karşısına Çıkıyor!

Cuma akşamları 17 yıl boyunca milyonlarca izleyiciyi etkileyen Arka Sokaklar, yenilenmiş kadrosu ve yeni mekanlarıyla yine polisiye hikayeler anlatarak geniş bir izleyici kitlesini ekrana çekme potansiyeline sahip.

Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti Dizilerinin Başarısı

Yalı Çapkını dizisi, geçen sezonun en başarılı çıkışını yaparak Cuma akşamlarını reyting birincilikleriyle tamamladı. Aynı dönemde Kızılcık Şerbeti dizisi de Cuma rekabetinde ayakta durarak çift haneli reytinglere ulaşarak başarılı bir performans sergiledi.

Ateş Kuşları da Rekabette Yer Alıyor

Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti dizilerine kıyasla biraz geride kalan Ateş Kuşları dizisi de atv adına rekabette yer alıyor. Kendi izleyici kitlesini oluşturan dizi, iddialı olmasa da iyi reytingler elde ediyor.

Dengeler Değişebilir

Arka Sokaklar dizisinin Kanal D'ye geçişiyle birlikte bu sezonun en büyük rekabeti Cuma günü yaşanacak gibi gözüküyor. Özellikle Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti dizilerinde hikayenin önemi büyük. İzleyicilerin hikayeden sıkılmaması büyük önem taşıyor, aksi takdirde kitlesel olarak büyük kopuşlar yaşanabilir.

Arka Sokaklar ise yıllardır ekranda var olan bir proje olarak milyonlarca izleyiciyi tekrar kendine çekebilecek potansiyele sahip. Eğer Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosu güçlü isimlerle takviye edilirse, Cuma rekabetinde önemli bir çıkış gerçekleştirebilir.