NOW TV'nin Yabani Dizisi Artık Cumartesi Akşamları Yayında!

NOW TV'nin Yabani Dizisi Artık Cumartesi Akşamları Yayında!

Yabani dizisinin hayranları, yeni bölüm yayın tarihini merakla bekliyor. NOW TV'nin sevilen dizisi Yabani artık Cumartesi akşamları izleyicilerle buluşacak. İşte detaylar..

A+A-

Yabani Dizisi Artık Cumartesi Akşamları!

NOW TV'nin heyecanla beklenen yapımı Yabani, yeni bölümleriyle artık Cumartesi akşamları seyirci karşısına çıkacak. Daha önce Salı akşamları ekrana gelen dizi, gün değişikliği ile izleyicilerini yeni bir yayın gününde ağırlayacak.

Başroller Ünlü İsimlerle Dolu!

Simay Barlas, Halit Özgür Sarı ve Yurdaer Okur gibi ünlü oyuncuların başrollerini paylaştığı Yabani dizisi, her bölümüyle izleyicilerini büyülemeye devam ediyor. Karakterlerin gelişimi ve sürükleyici hikayesiyle dikkat çeken dizi, seyircilerin beklentilerini her zaman karşılamayı başarıyor.

Yeni Bölüm Heyecanı!

Geçtiğimiz haftalarda alınan gün değişikliği kararı, izleyiciler arasında büyük bir heyecan yarattı. Yabani'nin yeni bölümü, 4 Mayıs 2024 Cumartesi akşamı saat 20.00'de NOW TV ekranlarında seyircilerle buluşacak. Her hafta sonu, Yabani'nin nefes kesen maceralarıyla ekran başında soluksuz bir izleyişe hazır olun!

Dizinin Geleceği Ne Getirecek?

Yabani'nin yeni bölümlerinde nelerin yaşanacağı merak konusu. Oyuncuların performansı ve senaryonun sürprizleriyle dolu olan dizi, izleyicilerine her hafta yeni bir heyecan sunmaya devam edecek.

NOW TV'nin sevilen dizisi Yabani'nin yeni maceralarını kaçırmamak için Cumartesi akşamlarını not etmeyi unutmayın