Yalı Çapkını Oyuncusu Zor Anlar Yaşıyor! Ayak Fethişi Sahnesi Başına Bela Oldu!

Yalı Çapkını Oyuncusu Zor Anlar Yaşıyor! Ayak Fethişi Sahnesi Başına Bela Oldu!

"Yalı Çapkını" dizisinde Saffet karakterini canlandıran Ediz Akşehir, dikkat çeken ayak fetişizmi sahneleriyle sosyal medyada konuşuluyor. İzleyicilerin ilgisini çeken dizi, müthiş bir izlenme oranına sahip. Ediz Akşehir, setteki iyi karşılanmasıyla dikkat çekiyor.

A+A-

Yalı Çapkını dizisinde Saffet karakterini canlandıran isim Ediz Akşehir oldu. Dizinin ilk sezonunda sonlara doğru hikayeye katılan oyuncu, sette çok iyi karşılandığını söyledi.

Dizinin İzlenmesi ve Karşılama Durumu

Ediz Akşehir, “Ben biliyorsunuz diziye sonlara doğru dahil oldum. Dizinin başından itibaren müthiş bir izlenmesi var. Çok özel çok sıcak karşılandım” diye konuştu.

Dikkat Çeken Sahneler ve Sosyal Medyadaki Yankıları

Dizinin hikayesinde 'ayakkabı koklama' ve 'ayak masajı' sahneleri ile dikkatleri çeken ve sosyal medyada da çok konuşulan Ediz Akşehir, ilginç yorumlar da alıyor.

Ayak Fetişizmi Tartışmaları

'Sosyal medyada gündem olan ayak fetişizmi, Saffet karakteri üzerinden konuşuluyor. Suna ile olan gerdek gecesindeki tavırları dikkat çekti. Suna’nın ayakkabılarını kokladığı, ayaklarına masaj yaptığı sahne dizinin hayranları tarafından şaşkınlıkla karşılandı ve sosyal medyada çok ilginç yorumlar yapıldı.

Oyuncunun Yorumları

Oyuncu, “Kendimden tiksindirmek istemiyordum. Genel itibariyle yorumlar güzel. Çok sinir bozucusun, kötüsün, iğrençsin ama oyuncu olarak bunu iyi yapıyorsun” diyerek gelen yorumlardan bahsetti.

Ediz Akşehir'in Deneyimleri

Oyuncu bu sahneden sonra dizinin takipçilerinin birçok ayak fotoğrafı yollaması ile de zor anlar yaşamaya başlamış.

Sürekli izleyicilerden 'ayak fetişizmi' ile ilgili fotoğraflar aldığı ortaya çıkan Ediz Akşehir, bu tür paylaşımlara bakmamaya çalıştığını söyleyerek gülümsetti.

İyi Bir Partnerlik İlişkisi ve Setteki Arkadaşlık

Beril Pozam ile iyi bir partnerlik ilişkisi yürüttüklerini de röportajında ifade eden Ediz Akşehir, bu sahne öncesi aralarında yaşananları da anlattı:

“Onunla orada kurduğumuz iletişim, o rahatlık sahneye de yansıdı. Sonrasında Alptekin hoca, o da sağ olsun. Güzel bir tarafa doğru gitti. Sahne iyi oldu. Çok tedirgin edici. Ben cesaret edemediğim mesela yayınlandığında izlemeye. Yani ilk önce cesaret edemedim çünkü neyle karşılaşacağımı bilmiyordum."

Dizinin setinde güzel bir arkadaşlık olduğunu dile getiren oyuncu, gelecek sezonda da projede olmaya devam edeceğini söyledi.

Rol Arkadaşlarıyla İlgili Konu

Ediz Akşehir, rol arkadaşları Mert Ramazan Demir ile Afra Saraçoğlu’nun aşk yaşadığının hatırlatılması üzerine ise, “Bir şey söyleyebilecek durumda değilim” diyerek bu konuya girmek istemedi.