Veda Mektubu Dizisinden Acı Haber! Aslı'nın Başı Dertte!

Veda Mektubu Dizisinden Acı Haber! Aslı'nın Başı Dertte!

Kanal D'nin sevilen dizisi Veda Mektubu, etkileyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. İhanetler, aşk ve şoklarla dolu bu dizi, izleyicileri büyülemeye devam ediyor. Kaçırmayın!

A+A-

Veda Mektubu, Kanal D'nin sevilen dizilerinden biridir ve her pazartesi akşamı izleyicilerle buluşmaktadır. Yaz döneminde devam eden bu proje, güçlü hikayesi ve etkileyici oyuncu kadrosuyla büyük bir ilgi görmektedir. Hayranları tarafından heyecanla takip edilmeye devam eden Veda Mektubu, 18. bölüm 2. fragmanıyla da izleyicileri büyülemektedir.

Mehmet, Barış'ın Gerçek Yüzüyle Yüzleşiyor!

Mehmet, merakla Barış'ın kaldığı yere gider ve karşılaştığı manzara karşısında şok olur. Barış'ın Aslı'ya olan takıntısını anlayan Mehmet, şaşkınlığını gizleyemez. Artık Barış'ın nasıl bir psikopat olduğunu gözleriyle görmüştür.

Ziya, Planların Ortaya Çıkmasıyla Şaşkına Dönüyor!

Ziya, kendisine yapılanların aslında Nevzat tarafından planlandığını öğrenir. Seher'in de bu işin içinde olduğunu anladığında ise büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Ziya, bu durumu öğrendikten sonra Seher'den boşanacağını açıklar.

Yeni Bölüm Heyecanı 10 Temmuz Pazartesi 20.00'da Kanal D'de!

Veda Mektubu'nun heyecan dolu yeni bölümü, izleyicileriyle 10 Temmuz Pazartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de buluşacak. Merakla beklenen bu bölümde neler yaşanacağı büyük bir merak konusu. Veda Mektubu'nu kaçırmamak için şimdiden takvimlerinizi işaretleyin!