Veda Mektubu Dizisinde Acı Gelişme! Ziya Gidiyor!

Veda Mektubu Dizisinde Acı Gelişme! Ziya Gidiyor!

Ziya'nın sırrı ortaya çıkıyor! Veda Mektubu 17. bölümünde Ziya evi terk ediyor ve Seher hesap soruyor. Aslı ve Barış arasındaki gerçek açığa çıkıyor. Yeni bölüm 3 Temmuz Pazartesi Kanal D'de! Heyecan dolu anları kaçırmayın!

A+A-

Veda Mektubu dizisinin heyecan dolu 17. bölümünde, Ziya'nın evden ayrıldığına dair önemli detaylar ortaya çıkıyor. İlk fragmanda, Seher, Ziya ile Alanur arasındaki yakınlaşmaya dair fotoğrafları eline geçirerek Ziya'ya hesap soruyor. Bu durum karşısında Mehmet, babasının yanında saf tutarken annesine destek oluyor ve Ziya'ya karşı sert bir tavır sergiliyor.

Ziya ise eşyalarını toparlayıp evi terk etme kararı alıyor. Alanur, Ziya'ya meydan okuyarak rest çekiyor ve bunun karşılığını alıyor. Peki şimdi Ziya ne yapacak? Ziya'nın her şeyi açıkladığı söylenen mektubunda neler yazıyor? İşler daha da karmaşıklaşıyor!

veda.jpg

Aslı ve Barış Arasındaki Gerçek Ortaya Çıkıyor!

İkinci fragmanda ise Aslı ve Barış arasındaki gerçek ilişki gün yüzüne çıkıyor. Hatice, Aslı'yı köşeye sıkıştırarak Barış ile arasındaki ilişkiyi bildiğini söylüyor ve Barış, bu gerçeği Mehmet'e anlatarak Aslı'yı tehdit ediyor. Aslı, Barış'ı görünce adeta şok oluyor ve bu durum düşündürücü bir hal alıyor. Artık Aslı, Barış'ı Mehmet'e nasıl açıklayacağını düşünmeye başlıyor.

Yeni Bölüm 3 Temmuz Pazartesi Kanal D'de!

Veda Mektubu'nun heyecan dolu yeni bölümü, 3 Temmuz Pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Ziya'nın sırrının ortaya çıkmasıyla birlikte dizinin heyecanı daha da artacak. Bu kaçırılmaması gereken bölümde, karakterlerin yaşadığı sürpriz gelişmeler ve duygusal anlar izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

vedaa.jpg

Veda Mektubu dizisi, soluksuz izlenen hikayesi ve etkileyici performanslarıyla izleyicilerden tam not alıyor. Diziye duyulan ilgi her geçen gün artarken, her yeni bölümü merakla bekleniyor. Siz de bu heyecana ortak olmak için 3 Temmuz'da Kanal D'yi izlemeyi unutmayın!