Serenay Sarıkaya'nın Gizli Aşkı Ortaya Çıktı: İşte İlk El Ele Görüntüler!

Serenay Sarıkaya'nın Gizli Aşkı Ortaya Çıktı: İşte İlk El Ele Görüntüler!

Uzun süredir aşk dedikodularıyla gündemde olan Serenay Sarıkaya ve Mert Demir'in ilişkisi sonunda belgelendi. Ünlü çift, bir mekandan el ele çıkarken basın mensuplarının karşısına geçti. İşte detaylar...

A+A-

Uzun süredir aşk yaşadıkları konuşulan fakat sessizliğini koruyan Serenay Sarıkaya ile Mert Demir'in ilişkisi nihayet belgelendi. Geçtiğimiz akşam bir mekandan çıkarken basın mensuplarının karşısına el ele çıkan ünlü çift, aşklarını resmen ilan etti. İşte ayrıntılar:

Aşklarını İlan Ettiler:

Haftalardır sessizliğini koruyan Serenay Sarıkaya ile Mert Demir, sonunda aşklarını ilan etmeye karar verdiler. Güzel oyuncu Sarıkaya, bir güzellik merkezi çıkışında ilişkilerini doğrulayarak ilk kez konuştu. Sarıkaya, "Mert Demir ile birlikteliğiniz nasıl gidiyor?" sorusuna "Güzel gidiyor, her şey yolunda, Milano tatili de harikaydı" şeklinde yanıt verdi.

El Ele Görüntülendiler:

Geçtiğimiz günlerde tatilden dönen ve birlikte görüntü vermemeye özen gösteren çift, sonunda el ele kamera karşısına geçti. Magazin Online tarafından görüntülenen Sarıkaya ve Demir, mutlulukları yüzlerinden okunan bir görüntü sergilediler. Etrafa gülücükler saçan ikili, soruları yanıtsız bırakarak aynı araca binip mekandan uzaklaştılar.

Serenay Sarıkaya ve Mert Demir'in ilişkisi sonunda belgelendi ve aşklarını ilan ettiler. Artık çiftin birlikte görüntülenmesi, hayranlarını sevindiren bir gelişme olarak karşımıza çıkıyor.