Mesut Komiser Arka Sokaklar'a Geri Dönüyor! Müjdeler Ardı Ardına Geliyor..

Mesut Komiser Arka Sokaklar'a Geri Dönüyor! Müjdeler Ardı Ardına Geliyor..

Ünlü oyuncu Şevket Çoruh, Arka Sokaklar dizisine geri dönüyor! NOW TV'de yayınlanan Korkma Ben Yanındayım dizisinin erken final kararının ardından Arka Sokaklar'a teklif aldığı iddia ediliyor. İşte detaylar..

A+A-

Kanal D ekranlarının uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar, tam 18 sezon boyunca izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Birbirinden ünlü oyuncuların yer aldığı bu sevilen yapım, yeni sezonda önemli bir ismi yeniden kadrosuna katıyor.

Şevket Çoruh'un Dönüşü:

Geçtiğimiz sezonlarda Arka Sokaklar kadrosundan ayrılan Şevket Çoruh'un, yeni sezonda dizinin kadrosuna geri döneceği iddiaları gündemi sallıyor. NOW TV ekranlarında yayınlanan Korkma Ben Yanındayım dizisinin erken final kararı almasıyla birlikte, ünlü oyuncuya Arka Sokaklar dizisinden teklif geldiği belirtiliyor.

Arka Sokaklar'ın 19. Sezon Hazırlıkları:

Arka Sokaklar dizisinin 18. sezonu devam ederken, dizinin 19. sezon hazırlıkları da hız kazanıyor. Uzun soluklu yapımın hayranları, yeni sezonunun ne zaman başlayacağını ve dizinin final mi yapacağını merakla bekliyorlar. Ancak gelen bilgilere göre, Arka Sokaklar 19. sezonuyla ekran macerasına devam edecek.

Mesut Komiser Geri Dönüyor:

Arka Sokaklar dizisinde uzun yıllar boyunca Mesut Komiser karakterine hayat veren Şevket Çoruh'un, dizinin kadrosuna geri dönüşü heyecanla karşılanıyor. Şevket Çoruh'un, Arka Sokaklar'daki rolüyle izleyicilerin gönlünde taht kurduğu biliniyor. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Şevket Çoruh'a Arka Sokaklar'ın yeni sezonu için teklif götürüldü ve görüşmeler başladı.

Heyecan Verici Gelişmeler:

Arka Sokaklar izleyicisini heyecanlandıran bu gelişmeler, dizinin yeni sezonuyla ilgili beklentileri arttırıyor. Şevket Çoruh'un Arka Sokaklar'a geri dönüşü, uzun soluklu dizinin hayranları arasında sevinçle karşılanırken, yeni sezonun ne gibi sürprizlere gebe olduğu da merak konusu olmaya devam ediyor.