Maviye Sürgün Dizisinde Hem Sevinç Hem Acı Bir Arada Yaşandı! Dizi Hayranları Duygulandı!

Maviye Sürgün Dizisinde Hem Sevinç Hem Acı Bir Arada Yaşandı! Dizi Hayranları Duygulandı!

Maviye Sürgün, sürükleyici hikayesi ve gerilim dolu sahneleriyle izleyicileri büyülüyor. Ali'nin çanta bulma sırrı ve Defne ile Ozan arasındaki çekişme, nefesleri kesiyor. O3 Medya'nın yapımcılığında Show TV'de izleyicilerle buluşan dizi, başarılı bir kadroya sahip. Unutulmaz anlar ve sırlarla dolu heyecanlı bir dizi deneyimi için Maviye Sürgün kaçırılmamalı!

A+A-

Show TV'nin heyecan dolu dizisi Maviye Sürgün'ün dördüncü bölüm tanıtımı, O3 Medya'nın yapımcılığında yayınlandı. Tanıtımda, Ozan ve Defne'nin el sıkışıp anlaşmaya vardığı sırada Ali'nin denizin altındaki çantayı bulması izleyenleri şoke etti.

Ali çantayı bulduktan sonra ne yapacağı merakla beklenirken, istediğini elde edemeyen Ozan'ın hamlesi ve köşeye sıkışan Defne'nin durumu gerilimi artırıyor. Maviye Sürgün'ün yeni bölümü 3 Temmuz Pazartesi saat 20.00'de Show TV'de!

maviyee.jpg

Ali, Defne ve Murat Arasındaki Gerilim

Önceki bölümde Ali, Defne ile ilgili gerçeklere ulaşmak için Murat'ı konuşturmaya çalışırken, Defne Ozan'ı atlatarak otele geri döndü. Murat, Ozan'ın anlattığı hikayeyi sürdürse de Defne'nin yalanları Ali'yi genç kadına karşı daha da öfkelendirdi. Murat, Hasan'ın dalış ekipmanlarını gizlice alarak dalış yapmaya çalıştı, ancak çantayı almayı başaramadı. Murat, Defne'nin bu parayı neden bu kadar çok istediğine anlam veremedi ve her şeyi bırakarak gitmek istedi.

Defne ve Murat büyük bir hayal kırıklığıyla otele dönerken, Ozan'ın adamı tarafından sıkıştırıldılar ve bir kaza yaşandı. Yaralanan Murat'ı hastaneye yetiştirmek isteyen Defne'ye yolda Azra ve arkadaşları yardım etti. Bu olayda gerçekler de ortaya çıktı. Defne, doktora, kardeşi kadar sevdiği Murat'ın hasta olduğunu ve ameliyatı için yüklü miktarda paraya ihtiyaç duyduğunu söyledi. Ali ve Defne arasındaki ilişki düzelmeye başlarken, çalınan dalış ekipmanlarının izini süren Hasan, Murat'tan şüphelendiğini Ali'ye iletti.

maviyeee.jpg

Defne ve Murat'ın kaza yaptığı aracı inceleyen Ali ve Hasan, ekipmanın bir parçasına ulaştı. Bu sırada Ozan, Defne'yle karşılaşarak ona çantanın yerini söylemesi karşılığında tam 5 milyon teklif etti. Defne'nin vereceği cevap merakla beklenirken, final sahnesinde heyecan dolu bir gelişme yaşandı. Yüzü görünmeyen bir kişi dalış yaparken ve denizden altınlarla dolu çantayı çıkarıyordu.

Maviye Sürgün'ün Oyuncu Kadrosu ve Yönetmeni

Amerikan televizyon kanalı Telemundo ile Intermedya ve NBCU arasındaki anlaşmanın ilk meyvesi olan Maviye Sürgün'ün yönetmen koltuğunda Nezaket Coşkun bulunuyor. Dizinin başrollerinde Caner Cindoruk, Damla Sönmez ve Serkan Altunorak yer alırken, Bülent Şakrak, Ayça Erturan, Ruhi Sarı ve Hakan Salınmış gibi birbirinden değerli oyuncular da eşlik ediyor.