Korkma Ben Yanındayım 7. Bölüm Fragmanı (Final) İzleyicilerle Buluştu!

Heyecanla takip edilen Korkma Ben Yanındayım dizisinin final bölümüne dair fragman sitemizde yayınlandı! Şevket Çoruh ve Günay Karacaoğlu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının başrollerini paylaştığı dizi, 27 Nisan Cumartesi akşamı saat 20.00'de Now TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

A+A-

Korkma Ben Yanındayım dizisinin sevenleri için heyecanlı bir haber var! Dizinin final bölümüne dair fragman, sitemizde hızlı bir şekilde yayınlandı! Now TV'de büyük beğeniyle izlenen dizi, 27 Nisan Cumartesi akşamı saat 20.00'de ekranlara veda edecek. Şevket Çoruh ve Günay Karacaoğlu gibi usta oyuncuların başrollerini üstlendiği dizi, izleyicilerine duygusal anlar yaşatacak.

Fragman Yayında!

Korkma Ben Yanındayım dizisinin final bölümüne dair fragman, izleyicilerin merakını giderdi. Dizinin son bölümünde neler yaşanacağını öğrenmek ve dizinin finalini heyecanla beklemek isteyenler için fragman sitemizde yayında! Başta dizinin başrol oyuncuları olmak üzere, tüm izleyiciler fragmanı izleyip heyecanı yaşayabilirler.

Yeni Bölümde Neler Olacak?:

Dizinin final bölümüne dair detaylar merak edilirken, son bölümde yaşananlar hala hafızalarda canlı. Mert'in pişmanlığı artarken, İnci ve Mustafa ile yüzleşeceği anlar yaklaşıyor. Ancak Mustafa, ailenin bir arada kalacağını ve yıkılmayacağını Mert'e hatırlatıyor.

İnci'nin çalıştığı hastanede yaşanan dramatik olaylar ise herkesi derinden etkiliyor. Bir hasta yakını tarafından rehin alınan hastanede, İnci'nin haberini alan Mert, hemen hastaneye koşuyor. Ancak İnci'yi kurtarmak için Mert mi, yoksa Mustafa mı harekete geçecek?

Ayrıca, Mert'in Masal'ın gerçek babası olduğu gerçeği de aileler arasında büyük bir sır olarak kalmıştır. Bu sır, final bölümünde ortaya çıkacak mı? İzleyiciler, bu soruların cevabını merakla bekliyor.

Gelişmeleri Takipte Kalın:

Korkma Ben Yanındayım dizisinin final bölümü için heyecan dorukta! Dizinin özeti en kısa sürede sitemizde yer alacak. Son bölümde yaşananları hatırlamak ve final bölümünü heyecanla beklemek için takipte kalın!