Kızılcık Şerbeti Yeni Sezon Yeni Başrol Kararı! Yeni Sezon Gelişmeleri Sosyal Medyayı Salladı!

Kızılcık Şerbeti Yeni Sezon Yeni Başrol Kararı! Yeni Sezon Gelişmeleri Sosyal Medyayı Salladı!

Kızılcık Şerbeti, heyecan dolu sezon finaliyle büyüledi. Yeni sezon ipuçlarıyla merak uyandırdı. Barış Kılıç ve Evrim Alasya'nın performansları beğeni topladı. Müjde Uzman'ın canlandırdığı "Rüzgâr" karakteriyle diziye heyecan katılacak. Eylül'de başlayacak olan yeni sezon sabırsızlıkla bekleniyor.

A+A-

Kızılcık Şerbeti dizisi muhteşem bir sezon finaliyle ekranlara veda etti. Doğa'nın Fatih ile yüzleştiği sahne ve Kıvılcım'la Ömer'in kaza sahnesi günlerce konuşuldu. Eylül ayında yeni sezonuyla izleyicilerle buluşacak olan dizi hakkında bazı ipuçları da ortaya çıkmaya başladı.

kizilcik.jpg

Kızılcık Şerbeti Yeni Sezon İçin Heyecan Verici Detaylar

Kamera arkasında gösterilen performanslarla büyük beğeni toplayan Kızılcık Şerbeti'nin oyuncuları izleyicileri etkilemeyi başardı. Barış Kılıç, Ömer karakterini canlandırırken ve Evrim Alasya da Kıvılcım karakterini oynarken dublör kullanmadı. Zorlu çekim sürecinde profesyonel bir iş ortaya çıkaran bu iki oyuncu, seyircilerden tam not aldı.

Yeni sezonla ilgili diziye dair bazı ipuçları da gün yüzüne çıkmaya başladı. "Kızılcık Şerbeti" yeni sezonunda hikayeyi zaman aşımıyla değil, kaldığı yerden devam ettirecek. Ayrıca, dizinin kadrosuna Müjde Uzman'ın canlandırdığı Alev'in eski bir arkadaşı olan "Rüzgâr" karakteri dahil olacak. Motosiklet kullanmayı seven ve son derece özgür ruhlu bir adam olan Rüzgâr'ın gelişi, Abdullah'ı (Settar Tanrıöğen) nasıl etkileyeceği merak konusu oldu.

kizilcikk.jpg

Kızılcık Şerbeti, sezon finaliyle izleyicileri büyülerken, yeni sezonuyla da aksiyon dolu anlar ve heyecanlı olaylarla dolu olacağa benziyor. Dizi tutkunlarının sabırsızlıkla Eylül ayını beklediği ve yeni bölümlerde neler olacağını keşfetmek için heyecanlandığı bir gerçek. Kızılcık Şerbeti'nin yeni sezonunda bizleri nelerin beklediğini görmek için sabırsızlıkla beklemeye devam edeceğiz.