Kendi Düşen Ağlamaz Dizisi: Yaz Dönemine Damgasını Fena Vurdu!

Kendi Düşen Ağlamaz Dizisi: Yaz Dönemine Damgasını Fena Vurdu!

Kendi Düşen Ağlamaz dizisi, TRT1'in izleyici rekabetinde zirveye yükseliyor. Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan'ın başrolünde yer aldığı dizi, yaz döneminde büyük bir başarı elde ediyor. Sosyal medyada da büyük övgüler alıyor ve YouTube'da trend videolar listesinde yer alıyor.

A+A-

Kendi Düşen Ağlamaz isimli TRT1 dizisinin 3. bölümü 6 Temmuz Perşembe akşamı yayınlandı ve tüm izleyici gruplarında birincilik elde etti. Dizinin bu yüksek performansı, uzun süredir büyük bir beklenti yaratan Ya Çok Seversen’in kötü bir açılış yapmasının da nedenlerinden birisi oldu.

Kendi Düşen Ağlamaz Dizisi: Yaz Döneminde İzleyicileri Büyülemeye Devam Ediyor

Kendi Düşen Ağlamaz isimli eğlence odaklı dizinin üçüncü bölümü yaz dönemi olmasına rağmen iyi sayılabilecek reytingler ile tüm izleyici gruplarında çok başarılı bir performans ortaya koydu.

Ya Çok Seversen: Beklentileri Karşılamakta Zorlanıyor

Kerem Bürsin ile Hafsanur Sancaktutan ikilisinin başrolünde yer aldığı Ya Çok Seversen dizisi ise uzun süredir yüksek bir beklenti yaratmıştı. Ancak bu beklentinin sosyal medyada çok yoğun olmasına rağmen, reytingler noktasında o kadar da güçlü olmadığı anlaşıldı.

Ya Çok Seversen dizisi ilk bölümü ile tüm kişiler kategorisinde beşincilik, AB kategorisinde ikincilik ve ABC1’de ise dördüncülük elde etti.

İkinci Bölümün Reytingleri Büyük Bir Önem Kazanıyor

Dizinin 13 Temmuz akşamı yayınlanacak olan ikinci bölümünün reytingleri artık daha da büyük bir önem kazandı.

Sosyal Medyada Kendi Düşen Ağlamaz Dizisi Hala Övgü Topluyor

Kendi Düşen Ağlamaz dizisine sosyal medyada övgüler de artarak sürüyor.

Kendi Düşen Ağlamaz: TRT 1’in Yeni Gözdesi

Ayşegül Çiçekoğlu’nun aynı adlı kitabından uyarlanan senaryosunu Gülbike Sonay Üte ve Tuna Kıygı birlikte kaleme aldığı TRT 1’in beğeni ile izlenen yeni dizisi "Kendi Düşen Ağlamaz" perşembe akşamına 3 kategoride de damga vurdu.

YouTube'da Trend Videolar Listesine Girmeyi Başarıyor

Yayına girdiği ilk günden beri ilgi gören dizi YouTube'da da trendlerden inmiyor. Övgü dolu paylaşımlar alan dizi yayınlanan bölümleri ve yeni tanıtımı ile YouTube'da Trend Videolar listesine girdi.