Aşk-ı Memnu Dizi Severlere Müjde! Aşk-ı Memnu Dizisi Yeniden Başlıyor!

Aşk-ı Memnu Dizi Severlere Müjde! Aşk-ı Memnu Dizisi Yeniden Başlıyor!

Aşk-ı Memnu: Unutulmaz bir fenomen, 13 yıl sonra tekrar Kanal D'de! Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'in unutulmaz performanslarıyla izleyiciyi büyüleyen dizi, heyecanla beklenen tekrar bölümleriyle geri dönüyor. Bihter Ziyagil'in ölüm yıl dönümünde sosyal medyada trend olan #bihterziyagil etiketiyle diziye olan ilgi bir kez daha gözler önüne seriliyor. 3 Temmuz Pazartesi günü, Aşk-ı Memnu tutkunları Kanal D'de buluşacak!

A+A-

Aşk-ı Memnu dizisi, geçtiğimiz 13 yılda izleyicileri etkisi altına almış ve hala Kanal D tarafından tekrar yayınlanan bir proje olarak dikkat çekiyor.

Ay Yapım tarafından üstlenilen bu yapımda Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Nebahat Çehre, Selçuk Yöntem ve Hazal Kaya gibi önemli isimler başrolü paylaşıyor. Dizi, yurt dışında da büyük bir başarı elde etmiştir.

memnuu.jpg

Her yayın döneminde adından söz ettiren fenomen dizi "Aşk-ı Memnu", 13 yıl geçmesine rağmen unutulmazlar arasındaki yerini koruyor. İki sezon boyunca devam eden ve toplamda 79 bölüm süren Aşk-ı Memnu dizisinin final bölümü, 24 Haziran 2010 tarihinde yayınlanmış ve Beren Saat'in canlandırdığı Bihter Ziyagil karakterinin acı bir şekilde ölümüyle sonuçlanmıştır.

Bihter Ziyagil karakterinin ölüm yıl dönümü, hayranları tarafından 13. yıl dönümünde de unutulmamıştır. Twitter'da #bihterziyagil etiketiyle trendler arasına girmiş ve binlerce paylaşım yapılmıştır.

Aşk-ı Memnu tekrar bölümleriyle 3 Temmuz Pazartesi günü Kanal D'de yeniden izleyiciyle buluşacak. Kanal D, neredeyse her yıl bu diziyi klasik bir şekilde ekrana taşıyor ve izleyiciler de diziye olan ilgilerini sürdürüyor.