Ziraat Bankasından O Bayide Alışveriş Yapanlara 5.000 TL İndirim Fırsatı! Başvuru Şartları ve Detaylar

Ziraat Bankasından O Bayide Alışveriş Yapanlara 5.000 TL İndirim Fırsatı! Başvuru Şartları ve Detaylar

Ziraat Bankası'nın özel kampanyasıyla Uğur Derin Dondurucu alımlarında avantajlı taksit seçenekleri sizi bekliyor! Bankkart ve Bankkart Başak kart sahipleri, +4 taksit fırsatıyla beyaz eşyalarını daha uygun fiyatlarla satın alabilir. 17 Aralık'a kadar geçerli bu kampanyayı kaçırmayın!

A+A-

Ziraat Bankası'nın resmi internet sayfası üzerinden duyurulan kampanya, beyaz eşya ihtiyaçlarınızı karşılamak isteyenleri heyecanlandıracak. Bankkart'ın kredi kartı özelliği, Uğur Derin Dondurucu alımlarında ödeme kolaylığı sağlıyor. İşte detaylar!

Uğur Derin Dondurucu Alımlarına Özel İmkanlar!

17 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli olan kampanya, Uğur Derin Dondurucu alımlarınızı daha da avantajlı hale getiriyor. 6 ve 14 taksit seçeneklerine ek olarak, +4 taksit imkanıyla alışverişinizi kolaylaştırıyor. Ancak, kampanyanın uzatılıp uzatılmayacağı hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır.

para-25-001.jpg

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu özel fırsattan yararlanmak isteyenlerin sahip olması gereken kartlar, Bankkart ve Bankkart Başak kart. Bu kartlarla Uğur Derin Dondurucu alımlarınızda ek taksit avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Fazladan Taksit İmkanıyla Alışverişin Keyfini Çıkarın!

Kredi kartı özelliği sayesinde, kampanya kapsamında sunulan 6 taksit imkanını daha da artırabilirsiniz. Bu sayede Uğur Derin Dondurucu alımlarınızı daha uygun fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz.

para-20.jpg

Alışverişinizi Bankart POS Cihazları İle Yapın!

Unutmayın, kampanya kapsamındaki alışverişlerinizi Bankart POS cihazları üzerinden yapmanız gerekiyor. Diğer ödeme yöntemleri kampanya kapsamında kabul edilmemektedir.

Ziraat Bankası'nın bu özel kampanyasıyla Uğur Derin Dondurucu almak hiç olmadığı kadar kolay ve avantajlı. Siz de beyaz eşya alımlarınızı bu fırsatla özel kılın ve avantajlı tekliflerden hemen yararlanın!v