Ziraat Bankasından Müşterilerine Yeni Yıl Hediyesi! Başvuru Yapanların Hesabına Anında 1000 TL Düşüyor

Ziraat Bankasından Müşterilerine Yeni Yıl Hediyesi! Başvuru Yapanların Hesabına Anında 1000 TL Düşüyor

Ziraat Bankası'nın Yılbaşı Kampanyasıyla, Bankkart sahiplerine özel 750 TL'ye kadar para iadesi fırsatı sunuluyor! 1-31 Aralık'ta geçerli olan kampanyaya katılın, anlaşmalı işyerlerinde alışveriş yapın ve kazandığınız Bankkart Lira ile yılbaşı alışverişinizi daha ekonomik hale getirin!

A+A-

Ziraat Bankası hesap sahipleri büyük bir heyecanla karşılayacakları bir fırsatla karşı karşıya! Türkiye'nin önde gelen bankalarından Ziraat Bankası, milyonlarca müşterisine özel bir yılbaşı hediyesi müjdesini verdi.

Yılbaşı Alışverişinize Özel 750 TL Hediye!

Yeni yıla sayılı günler kala, bankalar arasındaki rekabet hız kazanıyor ve Ziraat Bankası da bu rekabete iddialı bir giriş yapıyor. Bankkart Aralık 2023 kampanyası kapsamında, yılbaşı alışverişi yapanlara özel olarak 750 TL'ye varan para iadesi fırsatı sunulacak.

para-001.jpg

Başvuru Şartları ve Detaylar

Kampanya, 1-31 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerli olacak. Katılım için Bankkart Mobil, bankkart.com.tr veya SMS üzerinden başvuru yapılabilecek. SMS ile katılmak için YENIYIL yazıp 4757'ye SMS göndermek yeterli olacak.

Bankkart sahipleri, kampanya süresince anlaşmalı giyim, ayakkabı, kozmetik, kuyum, ev tekstili, züccaciye, hediyelik eşya, çiçek ve kitap sektöründeki üye işyerlerinde Bankkart POS'undan yapacakları 2.500 TL ve üzeri her alışverişte 250 TL, toplamda 750 TL Bankkart Lira kazanacaklar.

Püf Noktalar ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Bankkart Lira kazanmak için alışveriş öncesinde kampanyaya katılım sağlanmalıdır.
  • Yalnızca e-ticaret hizmeti sunan üye işyerleri kampanyaya dahil edilmeyecektir.
  • Aynı gün içinde aynı işyerinde yapılan işlemlerden sadece ilk işlem kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

para-25-005.jpg

Kazanılan Paralar Hemen Karta Yüklenecek!

Her kart sahibi, düzenlenen kampanya kapsamında en fazla 750 TL'ye kadar Bankkart Lira kazanma şansına sahip olacak. Kazanılan paralar, bankamatik kartına para puanı olarak yüklenecek ve bir sonraki alışverişte kullanılabilecek. Bu sayede müşteriler, harcamalarından direkt olarak faydalanabilecekler.

Ziraat Bankası, müşterilerine sunduğu bu özel yılbaşı kampanyasıyla adından söz ettiriyor. Unutmayın, hediye paralar kampanya koşullarını yerine getirildikten hemen sonra kartınıza yüklenecek! Yılbaşı alışverişinizi daha özel kılmak için bu fırsatı kaçırmayın!