Ziraat Bankası Müjdeyi Vurdu! Ziraat Bankası 100.000 TL Faizsiz Kredi Veriyor!

Ziraat Bankası Müjdeyi Vurdu! Ziraat Bankası 100.000 TL Faizsiz Kredi Veriyor!

Ziraat Bankası'nın Süper Şube uygulaması ile avantajlar dolu dijital bankacılık deneyimini yaşayın! Kart aidatı yok, taksitlendirme kolay, para transferi masrafsız. Faizsiz nakit avans imkanı sizi bekliyor. Detaylar Ziraat Bankası web sitesinde! Hemen katılın!

A+A-

Ziraat Bankası, bankacılık işlemlerini inanılmaz kolaylaştıracak Süper Şube uygulamasını müşterilerine duyurdu. Tüm bankacılık hizmetlerini tek bir kanalda toplayan Süper Şube, bankacılığı tamamen dijitalleştiriyor. Türkiye'nin önde gelen kamu bankalarından olan Ziraat Bankası, dijital bankacılığa yapmış olduğu yatırımlar ile dikkat çekiyor. Resmi web sitesinde Süper Şube'nin birçok avantajına değinen Ziraat Bankası, bu kapsamda faizsiz nakit avans verileceğini açıkladı.

para19-001.jpg

Ziraat Bankası Süper Şube İle Avantajlar

Ziraat Bankası, Süper Şube ile müşterilerine sunduğu avantajları şu şekilde sıraladı:

Kart Aidatı Yansıtılmıyor

Süper Şube kullanıcıları, kart aidatı ödeme zorunluluğundan muaf tutuluyorlar. Bu avantajdan ek kart sahipleri de faydalanabiliyor.

Kolay Taksitlendirme İmkanı

Kredi kartıyla yapılan işlemlerde, 4 taksite kadar ücretsiz taksitlendirme yapmak mümkün. Böylece müşteriler, alışverişlerini daha esnek ve rahat bir şekilde gerçekleştirebiliyorlar.

Ücretsiz Para Transferi

Ziraat Bankası müşterileri, internet ve mobil bankacılık aracılığıyla kendi hesapları arasında para transferi yaparken herhangi bir masraf ödemiyorlar.

para11-001.jpg

EFT/FAST İşlemlerinde %50 İndirim

İnternet ve mobil bankacılıktan yapılan EFT/FAST işlemlerinde müşterilere %50 indirim uygulanıyor. Böylece para transferleri daha ekonomik hale geliyor.

Yüksek Havale/EFT/FAST İşlem Limitleri

Dijital kanallardan gerçekleştirilen Havale, EFT ve FAST işlemlerinin limitleri %50 oranında yükseltilmiş durumda. Bu sayede müşteriler, daha yüksek tutarlarda işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyorlar.

Faizli Vadeli TL Mevduat Hesaplarına +%1 Faiz Oranı

Süper Şube hizmet modeline geçildikten sonra, internet şubesi veya Ziraat Mobil üzerinden açılan yeni vadeli TL mevduat hesaplarına +%1 faiz oranı uygulanıyor. Bu da tasarruflarını değerlendirmek isteyen müşteriler için cazip bir seçenek sunuyor.

para16-001.jpg

Yüksek Para Çekme Limitleri

Süper Şube üyeleri, ATM'lerden günlük para çekme limitlerinde %50 oranında artış sağlayabiliyorlar. Böylece nakit ihtiyaçları daha geniş çerçevede karşılanabiliyor.

Ücretsiz Para Çekme İşlemleri

Tüm Ziraat Bankası şubelerinden para çekme işlemlerinden herhangi bir masraf alınmıyor. Süper Şube müşterileri, istedikleri zaman şubelere uğrayarak ücretsiz olarak nakit çekebiliyorlar.

Ücretsiz İşlem Hizmeti Kamu ATM'lerinde de Geçerli

Süper Şube üyeleri, kamu ATM'lerinde de işlem limitleri dahilinde para çekme ve para yatırma işlemlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebiliyorlar. Bu sayede, nakit ihtiyaçlarını karşılamak için en yakın ATM'yi tercih edebiliyorlar.

Ziraat Bankası'nın resmi web sitesini ziyaret ederek Süper Şube hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Dijital bankacılığın sunduğu bu avantajlı hizmetlerden faydalanmak için siz de Ziraat Bankası müşterisi olabilirsiniz.