Ziraat Bankası Kartına Sahip Olanlara 250 TL Bayram Harçlığı! Ne Zaman Yatacak?

Ziraat Bankası Kartına Sahip Olanlara 250 TL Bayram Harçlığı! Ne Zaman Yatacak?

Ziraat Bankası müşterilerine özel bir kampanya sunuyor. Bayram öncesi yapılan alışverişlerde 250 TL ödeme fırsatı sağlanıyor. Kampanya kapsamında Bankkart anlaşmalı işyerlerindeki alışverişlerde geçerli olan bu ödeme, 2 Temmuz'a kadar devam edecek. Müşterilerin kampanyadan faydalanabilmesi için belirlenen şartları yerine getirmeleri gerekmektedir. Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

A+A-

Bankalar, son zamanlarda müşterilerine sık sık ödeme kampanyaları sunmaya devam ediyor. Şimdi merak edilen ise hangi bankanın müşterilerine 250 TL ödeme yaptığı. Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Bayram Öncesi 250 TL Ödeme

Ziraat Bankası, son kampanya haberlerine göre müşterilerine 250 TL ödeme yapacak. Bu kampanya, 2 Temmuz tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan faydalanmak için müşterilerin Bankkart anlaşmalı market, giyim mağazası, ayakkabı mağazası, aksesuar mağazası, kafe ve restoranlardan tek seferde 500 TL ve üzeri alışveriş yapmaları gerekiyor. Alışverişlerin POS cihazları üzerinden yapılması gerekiyor. Kampanya kapsamında müşterilere 250 TL Bankkart Lira hediye edilecek. Kampanya 21 Haziran'da başlayıp 2 Temmuz'da sona erecek.

ziraaat-001.jpg

Kampanyaya Katılım Şartları

Kampanyadan faydalanmak için mobil uygulama, internet bankacılığı veya kısa mesaj yoluyla katılım sağlanması gerekiyor. Kısa mesajla katılım sağlayacak müşterilerin 4757 numarasına "BAYRAM" yazıp göndermeleri gerekiyor. Bankkart Lira kazanmak için alışveriş yapmadan önce kampanyaya katılım sağlanması önemlidir. E-ticaret işlemleri kampanyaya dahil edilmeyecektir. Aynı gün içinde yapılan farklı harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir. Bankkart Liraları, alışveriş sonrasında hemen kartlara yansıtılacaktır. Kampanya, Bankkart kredi kartı veya banka kartıyla yapılan alışverişleri kapsayacak şekilde peşin veya taksitli alışverişlere izin vermektedir. Bir müşteri, kampanyadan en fazla 250 Bankkart Lira kazanabilecektir. Kampanya kapsamında Bankkart Başak, Bankkart Business, ücretsiz alışverişler, iptal işlemleri, iade işlemleri, Bankkart Lira kullanımları, nakit çekim işlemleri ve karta para yükleme işlemleri kampanyaya dahil edilmeyecektir. Kampanya süresi boyunca yapılan alışverişler iptal veya iade edilirse Bankkart Liraları geri alınacaktır. Ancak eğer Bankkart Liraları harcanmışsa, tutarlar müşterinin kartına borç olarak yansıtılacaktır.