Ziraat Bankası Kampanyası: Tatil İçin 2.500 TL Hediye! Başvuru Şartları Nedir?

Ziraat Bankası Kampanyası: Tatil İçin 2.500 TL Hediye! Başvuru Şartları Nedir?

TatilBudur ile Ziraat Bankası işbirliğiyle büyüleyici bir kampanya! Bankkart'ınızla yapacağınız alışverişlerde 2.500 TL'ye kadar Bankkart Lira kazanma fırsatı. Tatil keyfini artırın, kampanyadan hemen yararlanın!

A+A-

Ziraat Bankası, oldukça önemli bir kampanyayı başlatıyor. Bu kampanya ile ilgili olarak müşterilere hediye edileceği duyuruldu. Ziraat Bankası, müşterilerini avantajlı kılan kampanyalarıyla bilinirken, bu defa TatilBudur ile işbirliği yapıyor. Detaylar aşağıda bulunabilir:

para2-012.jpg

Tatil İçin 2.500 TL Hediye!

Ziraat Bankası, TatilBudur işbirliği ile Bankkart kullanıcılarına özel bir kampanya düzenliyor. Kampanya kapsamında, Bankkart'ınızı kullanarak TatilBudur'dan yapacağınız alışverişlerde harika hediyeler kazanabilirsiniz:

  • 15.000 TL - 22.499 TL arası alışverişlerde 1.000 TL Bankkart Lira
  • 22.500 TL - 29.999 TL arası alışverişlerde 1.750 TL Bankkart Lira
  • 30.000 TL ve üzeri alışverişlerde ise tam 2.500 TL Bankkart Lira

Kampanya Detayları

Bu özel kampanya, 11 - 31 Ağustos 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Bankkart kredi kartınız veya banka kartınız ile bu tarihler arasında TatilBudur'dan yapacağınız alışverişlerde, yukarıda belirtilen miktarlarda Bankkart Lira kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

paraa-002.jpg

Nasıl Katılabilirsiniz?

Kampanyaya katılmak oldukça kolaydır. Katılım sağlamak için şu adımları izleyebilirsiniz:

  1. Bankkart Mobil uygulamasını kullanarak
  2. bankkart.com.tr web sitesini ziyaret ederek
  3. Cep telefonunuzdan SMS ile

TATILBUDUR yazıp 4757'ye SMS göndererek kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Kampanya Kuralları

Kampanyaya katılmak için asıl kart sahibi olmanız gerekmektedir. Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler, kampanyadan yararlanamayacaktır. Bankkart Lira kazanabilmek için alışverişlerinizi Bankkart POS cihazlarından yapmanız gerekmektedir.

parax-009.jpg

Kazanılan Bankkart Liralar 07 Eylül 2023 tarihine kadar yüklenecek ve 15 Ekim 2023 tarihine kadar kullanılabilir olacak. Kullanılmayan Bankkart Liralar, 16 Ekim 2023 tarihinde geri alınacaktır. Kampanya, her müşteri için bir defa geçerlidir. Kampanya dönemi boyunca bir müşteri en fazla 2.500 TL Bankkart Lira kazanabilir.

Uçak bileti alımları kampanyaya dahil değildir ve ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına eklenir. Bankkart Başak, Bankkart Business ve Ücretsiz Bankkart ile yapılan işlemler ile Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yararlanan işlemlerin kampanya sonrasında iptal edilmesi veya iade edilmesi durumunda, verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır. Ziraat Bankası ve TatilBudur işbirliğiyle gerçekleşen bu kampanya, tatil planlarınızı daha da özel kılacak harika fırsatlar sunuyor. Siz de bu muhteşem kampanyadan faydalanmak için hemen adımlarınızı atın!