Ziraat Bankası İlk Kez Emekli Olanlara İnanılmaz Kampanya! 3.000 TL Ödeme!

Ziraat Bankası İlk Kez Emekli Olanlara İnanılmaz Kampanya! 3.000 TL Ödeme!

Ziraat Bankası'nın yeni emeklilere özel düzenlediği Bankkart Lira Kampanyası ile emekli müşteriler 3.000 TL Bankkart Lira kazanıyor! 30 Eylül'e kadar geçerli olan kampanyaya katılanlar, kredi kartı özelliğiyle alışverişlerinde 250 TL Bankkart Lira kazanabilirler. Ayrıca, ilk kez emekli olanlara vadeli mevduat faiz avantajı ve diğer birçok özel fırsat sunuluyor. Başvurular için Ziraat Bankası şubelerine bekliyoruz!

A+A-

Ziraat Bankası, emekli müşteri memnuniyetini önemsiyor ve yeni emeklilere yönelik özel bir kampanya duyurusunda bulunuyor. İnternet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, emekli maaşı almaya hak kazanan müşterilere özel olarak sunulan "Bankkart Lira Kampanyası"ndan bahsediliyor. Bu kampanya kapsamında, yeni emekliler 3.000 TL değerinde Bankkart Lira kazanma şansına sahip olacaklar. Kampanyadan yararlanmak için son tarih ise 30 Eylül olarak belirlenmiştir.
 

Kampanya Koşulları ve Detayları

Bu özel kampanya, sadece "Size Özel" olanlara sunulmaktadır ve 01.04.2023 - 30.09.2023 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için öncelikle işlem öncesinde Bankkart Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir.

Kampanyaya katılan müşteriler, kampanya süresince Bankkart'ın kredi kartı özelliğiyle Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS'undan tek seferde yapacakları her 500 TL ve üzeri alışverişlerinde 250 TL olmak üzere toplamda 3.000 TL Bankkart Lira kazanma fırsatına sahip olacaklardır. Kampanya kapsamında, Bankkart'ın kredi kartı özelliğiyle yapılan işlemler dikkate alınacaktır ve işlemler yine Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS'undan gerçekleştirilmelidir. Aynı gün ve aynı işyerinden yapılan işlemlerden sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir. Kazanılan Bankkart Liralar, kampanya şartlarını yerine getiren müşterilerin kartlarına anında yüklenecektir.

parax-002.jpg

Bir müşteri, kampanya dönemi boyunca en fazla 3.000 TL değerinde Bankkart Lira kazanma hakkına sahip olacaktır. Ancak, Bankkart Lira yükleme sonrasında kartın 1 yıl içinde iptal edilmesi ve iptal edilen kartın yenilenmemesi durumunda, yüklenen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

Kampanyaya asıl kart müşterileri katılabilirken, asıl kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlarla yapılan işlemler de asıl kartın kampanya harcamalarına dahil edilecektir. Ancak, Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleriyle yapılan işlemler, kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Aynı şekilde, karta para yükleme işlemleri de kampanya dışında tutulmaktadır.

Kampanya döneminde yapılan nakit çekim, ön provizyon, iade, iptal ve Bankkart Lira kullanım işlemleri de kampanya kapsamında değildir. Kampanya süresince yapılan işlemlerin iade edilmesi halinde, kazanılan Bankkart Liralar geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart Kumbarasında yeterli miktarda Bankkart Lira bulunmaması durumunda, kalan tutar hesap özetine borç olarak yansıtılacaktır.

parapara-001.jpg

T.C. Ziraat Bankası A.Ş., kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Emekliler İçin Diğer Avantajlar

Ziraat Bankası, ilk kez emekli olan ve maaşını bankadan almaya başlayan müşterilere birçok avantaj sunmaktadır. Bu avantajlar şunlardır:

  1. Kampanyalı Vadeli Mevduat Faiz Avantajı: Yeni emekli olan müşteriler, Ziraat Bankası'nda maaşlarını almaya başladıklarında kampanyalı vadeli mevduat faiz avantajından yararlanabilirler.

  2. Ücretsiz HGS Etiketi: Ziraat Bankası'na başvurarak, ilk kez emekli olan müşteriler, ücretsiz HGS etiketi alabilirler.

  3. %25 İndirimli Kiralık Kasa Hizmeti: Emekli müşteriler, kiralık kasa hizmetinden %25 indirimli olarak faydalanabilirler.

  4. Ücretsiz Havale-EFT-FAST İşlemleri: Emekli müşteriler, Havale-EFT-FAST (EFT mesaj ücreti hariç) işlemlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirler.

  5. Promosyon Ödemesi: Ziraat Bankası, emekli müşterilere promosyon ödemesi yapmaktadır.

  6. Bankkart 360 Özelliği: Bankkart 360 özelliği sayesinde müşteriler, bankkart lira kazanma fırsatına sahiptirler.

para2-001.jpg

Ziraat Bankası, emekli müşterileri için sunulan bu avantajlarla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya ve emeklilik dönemlerini daha kolay ve avantajlı hale getirmeye odaklanmaktadır. Emekli olan müşteriler, bu kampanyalardan ve avantajlardan faydalanmak için Ziraat Bankası şubelerine başvurabilirler.