Yeni Mitsubishi Kompakt Crossover Modeli Tanıtımı! Rakiplerine Gözdağı Verdi!

Yeni Mitsubishi Kompakt Crossover Modeli Tanıtımı! Rakiplerine Gözdağı Verdi!

Mitsubishi'nin yeni kompakt crossover modeli, şık tasarımı, güçlü performansı ve kapsamlı teknolojik özellikleriyle dikkat çekiyor. İleri sürüş destek sistemleri, geniş iç mekân ve yüksek güvenlik standartları araçta bulunan avantajlardan sadece bazıları. Modern ve akıllı multimedya sistemi sayesinde yolculuklarınız daha keyifli geçecek. Geleceğe doğru bir yolculuğa çıkın, Mitsubishi ile farkı yaşayın!

A+A-

10 Ağustos'ta sergilenecek olan yeni Mitsubishi otomobilinin tasarımına dair bazı görüntüler ve detaylar paylaşıldı.

mt.jpg

Yeni Otomobilin Boyutları

Mitsubishi'nin yeni kompakt crossover modeli, boyutlarıyla dikkat çekiyor. Araç, 4390 mm uzunluğa, 1810 mm genişliğe ve 1660 mm yüksekliğe sahip.

Modern Ses Sistemi

Henüz iç mekân hakkında tam detaylar verilmemiş olsa da, aracın Yamaha ses sistemiyle donatılacağı biliniyor. Bu özellik, sürüş keyfini bir üst seviyeye taşıyacak.

Küresel Pazarda Yer Alacak

Yeni kompakt crossover, özellikle Güneydoğu Asya Uluslar Birliği (ASEAN) bölgesi için tasarlanmış olmasına rağmen, küresel pazarda da yer alacak. Mitsubishi'nin geniş kapsamda müşterilere ulaşmayı hedeflediği belirtiliyor.

mtt.jpg

Kasım Ayında Teslimatlara Başlanacak

Tanıtım etkinliğinin ardından, araç Mitsubishi Motors Krama Yudha Indonesia tesislerinde üretilecek ve kasım ayından itibaren müşterilere teslim edilecek.

Güneydoğu Asya Pazarında Dikkat Çekecek

Yeni model, Mitsubishi'nin benzersiz özellikleri ve çarpıcı tasarımıyla Güneydoğu Asya bölgesindeki otomobil pazarında dikkat çekmeyi hedefliyor. Yüksek performansı ve şık görünümüyle otomobil severlerin ilgisini çekmeye aday.