Yeni Garanti BBVA Kampanyası: A101'de Geçerli İndirimler ve Bonuslar!

Yeni Garanti BBVA Kampanyası: A101'de Geçerli İndirimler ve Bonuslar!

Garanti BBVA'nın A101 işbirliğiyle sunulan yeni kampanyası, market alışverişlerinde büyük avantajlar sağlıyor. "A1012023" koduyla 300 TL indirim ve 250 TL bonus kazanma fırsatını kaçırmayın. 31 Ağustos'a kadar geçerli olan kampanyaya hemen katılın! Detaylar Garanti BBVA web sitesinde.

A+A-

Son dönemde ev giderlerindeki artış, market harcamalarının bütçelerimizdeki yerini daha da büyütüyor. Peki, bu harcamalardan nasıl daha avantajlı bir şekilde yararlanabilirsiniz? İşte Garanti BBVA'nın sunduğu yeni kampanya ile ilgili detaylar!

garanti.jpg

Garanti Bankası'nın Sunduğu Avantajlar

Market alışverişleri, günlük hayatın vazgeçilmez bir parçasıdır. Ancak, harcamalar zaman zaman bütçeyi zorlayabilir. Garanti BBVA, müşterilerine sunmuş olduğu özel kampanya ile market harcamalarını daha ekonomik hale getiriyor. Bu kampanya sayesinde büyük indirimler ve nakit kazançları elde etmek mümkün.

A101'de Geçerli Avantajlar

Garanti BBVA, A101 işbirliğiyle hayata geçirdiği yeni kampanya ile müşterilerine büyük avantajlar sunuyor. Bu kampanyaya katılarak toplamda 550 TL'ye varan kazanç sağlayabilirsiniz. Peki, bu avantajlardan nasıl yararlanabilirsiniz?

garantiii.jpg

Kampanyaya Nasıl Katılabilirsiniz?

Eğer Garanti BBVA müşterisi değilseniz, endişelenmeyin! Çünkü 31 Ağustos tarihine kadar kampanyaya katılma fırsatınız bulunuyor. Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken tek şey, Garanti BBVA mobil uygulamasını indirip müşteri olmak. Görüntülü görüşme ile mobil bankacılık üzerinden müşteri olduktan sonra "A1012023" promosyon kodunu girebilirsiniz.

Kazançlarınız Neler Olabilir?

"A1012023" promosyon kodunu girdiğinizde kapınıza pek çok avantaj gelmiş olacak. İlk olarak, A101'de geçerli olan 300 TL indirimi hemen kullanabilirsiniz. Bununla yetinmeyip, harcamalarınızın ardından 250 TL bonus da kazanabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

Kampanyaya katılmak için görüntülü görüşme ile mobil bankacılık üzerinden Garanti BBVA müşterisi olmanız gerekiyor. Ardından "A1012023" promosyon kodunu girebilir ve avantajların tadını çıkarabilirsiniz. Unutmayın, promosyon kodunu girdikten sonra 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde 300 TL indirim kazanacaksınız.

garantii.jpg

Kodun Kullanımı ve Son Tarih

Kazandığınız indirim kodunu www.a101.com.tr web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden kullanabilirsiniz. Özel olarak size verilen indirim kodunu, 15 Eylül 2023 saat 23:59'a kadar kullanabilirsiniz. Bu tarih sonrasında kodunuz geçerliliğini yitirecektir.

Bonus Kazanma Fırsatı

Garanti BBVA'lı olan ve "A1012023" kodunu giren müşteriler için avantajlar burada bitmiyor. Bonus kredi kartı başvurusu yaparak onay aldığınızda, yapacağınız 500 TL'lik ilk harcama sonrası 250 TL bonus daha kazanabilirsiniz.