Yarın Emeklilere Hem Ek Ödeme Hemde Prosmoyon Verilecek!

Yarın Emeklilere Hem Ek Ödeme Hemde Prosmoyon Verilecek!

Emekliler için heyecan verici ek ödemeler ve promosyon fırsatları kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor! SSK ve Bağ-Kur emeklileri için 22 Nisan'dan itibaren ek ödemeler başlıyor. Detaylar ve başvuru için son tarih 30 Nisan 2024! Hemen başvurun, avantajları kaçırmayın!

A+A-

Yaklaşan ödemeler emekliler arasında heyecan yaratıyor. 22 Nisan Pazartesi günü itibariyle, SSK ve Bağ-Kur emeklisi milyonlarca vatandaş ek ödeme alacak. Tüm maaş alan emeklileri kapsayan duyuru yapıldı ve emeklinin IBAN numarasına ek ödemeler aktarılmaya başlanacak. Ödeme tarihleri ve detayları, sosyal güvenlik kurumu tarafından açıklandı.

Emekli Maaşı Ödemeleri Başladı

SSK ve Bağ-Kur emekli maaşı ödemeleri, Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından başlatıldı ve emekli tahsis numarasının sonuna göre yapılan ödemeler 17 Nisan’da başladı. 28 Nisan’a kadar devam edecek. SSK emeklileri 17-25 Nisan arasında, Bağ-Kur emeklileri ise 25-28 Nisan arasında bazı ödemelerini alacaklar.

Ek Ödeme ve Promosyon Fırsatları

Ayrıca, emekli maaşı alanlar için maaşa ek ödeme fırsatı da sunuluyor. Kamu ve özel bankalar, emeklilere yönelik ekstra promosyon fırsatlarını güncelledi. 3 yıllık maaş taahhüdü yapan emeklilere, kamu bankalarında 8.000 ila 12.000 TL arasında, özel bankalarda ise 18.000 TL’ye kadar promosyon veriliyor.

Promosyondan Yararlanmak İçin Başvuru

Ancak, emekli maaşı alanların promosyon desteğinden yararlanmak için başvuru yapmaları gerekiyor. 4A, 4B, 4C emeklileri, şubelerden, mobil bankacılıktan veya internet bankacılığından başvuru yaparak maaş promosyonundan faydalanabilirler. Promosyon almak için en önemli koşul, maaşın 3 yıllığına seçilen bankaya taşınmasıdır. Ancak, bazı bankalar ek koşullar da talep edebilir. Emekli promosyonu kampanyaları için son başvuru tarihi 30 Nisan 2024’tür.

Etiketler : , ,