Xbox Game Pass Temmuz Ayı Fırsatı! 6 Ücretsiz Oyun!

Xbox Game Pass Temmuz Ayı Fırsatı! 6 Ücretsiz Oyun!

Microsoft, Temmuz ayında Xbox Game Pass kullanıcılarına sunacağı ücretsiz oyunları duyurdu. Oyuncular, Need for Speed Unbound, The Bookwalker, Bramble: The Mountain King, F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch, Story of Seasons: Friends of Mineral Town, Arcade Paradise ve Sword and Fairy: Together Forever gibi heyecan verici oyunları oynama fırsatı bulacak. Temmuz ayı, Game Pass aboneleri için dolu dolu geçecek.

A+A-

Microsoft, Temmuz ayına yaklaşırken, Game Pass abonelerine sunacağı ücretsiz oyunlar hakkında bilgi verdi. Oyuncuların merakla beklediği Temmuz ayı oyunları, Xbox Game Pass kullanıcıları için heyecanla karşılanacak.

Zynga'nın Arkasındaki Gerçekler

Microsoft, Activision'dan önce Zynga'yı satın alma niyetindeymiş. İşte bu anlaşmanın arka planı...

Microsoft, Temmuz ayında Game Pass üyelerine sunacağı ücretsiz oyunları duyurdu. Bazı oyunlar Haziran ayında erken erişime açılmış olsa da, asıl heyecan Temmuz ayının oyunlarına yönelmiş durumda.

İşte Temmuz ayında Game Pass üyelerine sunulacak ücretsiz oyunlar:

xboxx.jpg

  1. Need for Speed Unbound – 22 Haziran: Xbox Series X|S, PC ve bulut platformunda oynanabilecek bir oyun. Hız tutkunlarının keyifle oynayacağı bir deneyim sunuyor.
  2. The Bookwalker – 22 Haziran: Konsol ve PC için çıkacak olan bu oyun, macera dolu bir dünyada okuyucuların yolculuğuna eşlik ediyor.
  3. Bramble: The Mountain King – 27 Haziran: Konsol, PC ve Bulut üzerinde oynanabilecek olan bu oyun, sürükleyici bir hikayeye sahip.
  4. F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch – 27 Haziran: Xbox Series X|S, PC ve bulut platformunda oynanabilecek olan bu oyunda, oyuncular güçlü bir mekanik eldiven ile savaşa katılıyor.
  5. Story of Seasons: Friends of Mineral Town – 29 Haziran: Konsol ve PC için çıkacak olan bu oyunda, oyuncular çiftlik yaşamının keyfini çıkarıyor.
  6. Arcade Paradise – 3 Temmuz: Konsol ve PC için çıkacak olan bu oyun, retro bir oyun salonunu keşfetmeyi sağlıyor.
  7. Sword and Fairy: Together Forever – 5 Temmuz: Konsol ve PC için çıkacak olan bu oyun, fantastik bir dünyada epik bir maceraya atılıyor.

Microsoft, Game Pass abonelerine Temmuz ayında sunacağı bu ücretsiz oyunlarla oyuncuları memnun etmeyi hedefliyor. Siz de Game Pass üyesiyseniz, bu oyunları kaçırmamanızı öneririz. Unutmayın, Game Pass ile birbirinden eğlenceli oyunlara kolayca erişebilirsiniz.