Volkswagen Fiyatları Yenilendi: En Düşük Fiyatı 1.5 Milyon TL!

Volkswagen Fiyatları Yenilendi: En Düşük Fiyatı 1.5 Milyon TL!

Volkswagen Polo'nun Temmuz 2023 fiyat güncellemesi ile uygun fiyatlar ve çeşitli donanım seçenekleri sunuluyor. Yenilenen fiyat listesi ve detaylarıyla dikkat çeken araç, Türkiye'de ve dünyada popülerliğini koruyor. Şehir içi ve uzun yolculuklarda mükemmel performansıyla sürücülerin tercihi olan Polo, en yeni versiyonlarıyla beklentilere cevap veriyor. Bayilerimizi ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

A+A-

Volkswagen, Alman ekolünün en gözde ve en çok tercih edilen modeli olan Polo'da fiyat güncellemesi gerçekleştirdi. Uzun yıllardır dünya genelinde olduğu gibi Türkiye'de de büyük bir popülerliğe sahip olan Volkswagen Polo, uygun fiyat politikasıyla da dikkat çekmektedir.

Volkswagen Polo'nun Yenilenen Fiyatları

Volkswagen Polo'nun en yeni modelinde fiyatlar baştan aşağı değişti. Güncellenen fiyat listesi Temmuz ayı sonunda açıklandı ve aracın tüm detayları meraklılarıyla paylaşıldı. Yenilenen fiyat listesi aşağıda sıralanmıştır:

volk.jpg

Volkswagen Polo 1.0 80 PS Manuel Impression - 853,100.00 TL

Volkswagen Polo'nun en ekonomik seçeneği olan 1.0 80 PS Manuel Impression modeli, güncellenen fiyatıyla dikkat çekmeye devam ediyor.

Volkswagen Polo 1.0 TSI 95 PS Manuel Life - 946,300.00 TL

Yenilenen fiyat listesinde yer alan bir diğer seçenek ise 1.0 TSI 95 PS Manuel Life modelidir. Performansı ve konforu bir araya getiren bu versiyon, uygun fiyatıyla da ilgi çekmektedir.

Volkswagen Polo 1.0 TSI 95 PS DSG Life - 1,021,400.00 TL

Otomatik şanzıman tercih edenler için Volkswagen Polo 1.0 TSI 95 PS DSG Life modeli, güncellenen fiyatıyla dikkat çekici bir seçenek haline gelmiştir.

volk1.jpg

Volkswagen Polo 1.0 TSI 95 PS DSG Style - 1,104,300.00 TL

En üst donanıma sahip model olan 1.0 TSI 95 PS DSG Style, lüks ve konforu arayan sürücüler için vazgeçilmez bir seçenektir.

Volkswagen Polo'nun güncellenen fiyatları, sunduğu performans ve kalite ile rekabetçi bir şekilde piyasada yer almasını sağlamaktadır. Yenilenen fiyat politikası ve donanım seçenekleriyle Volkswagen Polo, Türkiye'de ve dünya genelindeki popülaritesini korumaya devam edecektir. Bu özellikleriyle Polo, hem şehir içi kullanıma uygunluğu hem de uzun yolculuklardaki performansıyla sürücülerin vazgeçilmezi olmayı sürdürecektir.