Vodafone Hat Sahiplerine Özel Kampanyalar! Ziraat Bankası İşbirliğiyle 1500 TL Bankkart Lira Kazanma Fırsatı!

Vodafone Hat Sahiplerine Özel Kampanyalar! Ziraat Bankası İşbirliğiyle 1500 TL Bankkart Lira Kazanma Fırsatı!

Vodafone ve Ziraat Bankası işbirliğiyle düzenlenen kampanyada, katılımcılar 1500 TL değerinde Bankkart lira kazanıyor! Bankkart POS cihazlarından yapılan alışverişlerle 15 Eylül'e kadar Bankkart Liralarınız yüklenecek. Kampanyaya hemen katılarak avantajlardan yararlanın. Detaylar Ziraat Bankası'nın web sitesinde!

A+A-

Ziraat Bankası ve Vodafone işbirliğinde düzenlenen bu kampanya sayesinde, katılımcılar 1500 TL değerinde Bankkart lira kazanma şansına sahip olacaklar. Kampanyaya katılan kullanıcılara, 1500 TL tutarındaki Bankkart lira, hediye olarak yüklenecektir.

para8-016.jpg

Kampanya Detayları

  • Kampanya, 3 Temmuz - 30 Ağustos 2023 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
  • Kampanyaya katılım için Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve SMS kanallarından başvuru yapılabilecektir.
  • SMS ile kampanyaya katılmak için "SEYAHAT" yazıp 4757’ye SMS gönderilmesi gerekmektedir.
  • Kampanyadan yararlanmak için, Bankkart Lira kazanma şartlarına uygun şekilde katılım sağlanmalıdır. Aksi takdirde, kampanya avantajlarından yararlanılamayacaktır.

Bankkart Lira Kazanma Şartları

Kampanyadan Bankkart Lira kazanmak için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerekmektedir. Bu şartı sağlayan müşteriler, 15 Eylül 2023 tarihinde Bankkart Liralarını hesaplarına yükleyeceklerdir. Ancak kullanılmayan Bankkart Liraları, 16 Ekim 2023 tarihinde geri alınacaktır.

para6-015.jpg

Müşteriler, kampanya dönemi boyunca otobüs bileti alışverişlerinde en fazla 150 TL Bankkart Lira, yurtiçi otel satın alımlarında ise 1.500 TL Bankkart Lira kazanabilirler. Ayrıca, ek kartlarla yapılan harcamalar da asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya, Bankkart, Bankkart Genç ve Bankkart Başak sahibi müşterilere yöneliktir. Bu müşteriler, kredi kartı ve banka kartı özelliklerinden faydalanarak kampanyadan avantajlı bir şekilde yararlanabilirler.

KKTC otel satın alımlarında bu kampanya geçerli değildir. Ayrıca, Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan işlemler de kampanyaya dahil değildir.

para25-002.jpg

Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Kampanyadan yararlanan bir işlemin kampanya sonrasında iptal veya iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart Kumbarasında yeterli Bankkart Lira bulunmaması halinde kalan tutar, hesap özetine borç olarak yansıtılacaktır.

Ziraat Bankası ve Vodafone işbirliğiyle sunulan bu özel kampanyadan yararlanmak için hemen başvurun ve 1500 TL değerindeki Bankkart Lira fırsatını kaçırmayın! Daha fazla bilgi için Ziraat Bankası'nın resmi internet sitesini ziyaret edebilir veya en yakın Ziraat Bankası şubesinden detaylı bilgi alabilirsiniz.