Vakıfbank Kampanyasıyla Ev Sahibi Olmak Artık Çok Kolay! Vakıfbank Konut Satışları

Vakıfbank Kampanyasıyla Ev Sahibi Olmak Artık Çok Kolay! Vakıfbank Konut Satışları

Vakıfbank'ın avantajlı konut satışlarıyla uygun fiyatlara ev sahibi olun. Uygun kredi seçenekleri ve geniş konut yelpazesi ile hayalinizdeki ev artık mümkün! Detaylı bilgi için hemen iletişime geçin.

A+A-

Son dönemde ev ve kira fiyatlarındaki fahiş artışlar birçok kişinin temel yaşamını sürdürmesini zor hale getirmeye başladı. Açlık sınırının altında geliri olan vatandaşlar kirasını ödemekte zorluk çekerken yeni ev almak ise hayal olmuş durumda.

vakifbank.jpg

Uygun Fiyatlarla Ev Sahibi Olmanın Yolu: Kamu Bankalarının Konut Satışları

Bu noktada kamu bankalarından gerçekleştirilen konut satışları birçok kişinin uygun fiyatlardan ve taksitli şekilde ev sahibi olabilmesini sağlıyor. Krediye uygun olarak verilen evler kişilerin kira öder gibi ev sahibi olabilmesini sağlıyor. İkinci el konutlar Vakıfbank'ın resmi sistemi üzerinden duyurulurken kişiler de sistem üzerinden tek tuşla teklif veriyor.

Vakıfbank'tan 3+1 Konut Satışa Sunuldu

Vakıfbank'tan satışa çıkartılan yeni 3+1 daire, teminat tutarı olan 20 bin 250 TL'nin belirtilen hesaba yatırılmasıyla birlikte alınabiliyor. İhaleye uygun olarak satışa çıkartılan bu konutun başlangıç bedeli ise 405 bin TL olarak belirlendi. Kişiler teminat tutarını Vakıfbank'ın sistemine yatırarak evin sahibi olabilecek.

Kolay Kredi Kullanımı ile Ev Sahipliği

Kredi kullanımı için kişilerin bankayla görüşmesi ve kredi notunun belirli bir seviyenin üstünde olması gerekmektedir. Kredinin onaylanması durumunda kişiler belirtilen faiz oranları üzerinden kredi kullanımı yapabilecektir.

evv-001.jpg

İlan Detayları ve Konut Özellikleri

Tanım: Vakıfbank'tan Devrek'te Satılık 3+1 Daire No: 22858 Kategori Seçimi: Konut Konut Tipi: Apartman Dairesi Konut Şekli: Daire İl: Zonguldak İlçe: Devrek Semt: Eski Adres: ZONGULGAK, DEVREK, ESKİ MAH. PARK SOK. NO:2 BODRUM KAT D:2 Pafta: 2828 G-b Ada: 61 Parsel: 20 Oda Sayısı: 3 Salon Sayısı: 1 Banyo Sayısı: 1 m2: 103 Krediye Uygunluk: Uygun Isınma Tipi: Merkezi Kullanım Durumu: Boş Tapu Durumu: Kat İrtifakı Bina İnşa Yılı: 2015 Bulunduğu Kat: Bodrum Yapı Tipi: Betonarme Min. Artış: 5.000 TL Başlangıç Bedeli: 405.000 TL Teminat Bedeli: 20.250 TL İlgili Şube Adı: DEVREK

Daha Fazla Bilgi ve Teklif Oluşturma

Konut hakkında daha fazla bilgi alabilmek için Vakıfbank'ın resmi gayrimenkul sistemine giriş yapabilirsiniz. Sisteme üye olabilmek için Vakıfbank şubelerine giderek bazı belgeleri imzalamanız gerekmektedir. Daha sonrasında şifreniz telefonunuza SMS olarak gönderilir ve tüm ilanlar için teklifinizi oluşturabilirsiniz. Ev sahibi olma hayalinizi Vakıfbank ile gerçekleştirin!