Türkiye Genelinde Heyecanla Beklenen TOKİ Konut Kampanyası Başlıyor!

Türkiye Genelinde Heyecanla Beklenen TOKİ Konut Kampanyası Başlıyor!

TOKİ'den 20 ilde 7 bin konut kampanyasıyla hayalinizdeki eve bir adım daha yaklaşın! 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için başvurular Eylül ayında başlıyor. Uygun taksitlerle ev sahibi olmak artık mümkün! Türkiye genelindeki kampanyaya hemen katılın, hayalindeki ev TOKİ ile gerçek olsun!

A+A-

Türkiye Cumhuriyeti Toplu Konut ve Kamu Ortaklığı İdaresi Başkanlığı (TOKİ), resmi web sitesi üzerinden yaptığı duyuruya göre, toplamda 7 bin konut için 20 ilde kampanya düzenlemeyi planlıyor. Bu özel kampanya kapsamında 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin inşa edileceği belirtiliyor. Başvuru yapacak adayların uyması gereken şartlar ise şunlar:

toki.jpg

 1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 2. Projenin bulunduğu il/ilçe sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak kaydıyla ikamet ediyor olmak veya proje bulunduğu ilin nüfusuna kayıtlı olmak,
 3. Daha önce TOKİ'den konut satın almamış ve konut kredisi kullanmamış olmak,
 4. Kendisine, eşine ve/veya velayeti altındaki çocuklara ait tapuda kayıtlı kat irtifaklı/kat mülkiyetli bağımsız bir bölümünün veya müstakil bir konutunun (tarla, bağ, bahçe, köy evi ve işyeri hariç) bulunmaması,
 5. 18 yaşını doldurmuş olmak.

Kampanya Hangi İllerde Geçerli?

Aşağıdaki illerde konut kampanyası düzenlenecektir:

tokiii-002.jpg

 1. Afyonkarahisar
 2. Kırıkkale
 3. Kilis
 4. Manisa
 5. Kastamonu
 6. Bolu
 7. İzmir
 8. Ankara
 9. Gümüşhane
 10. İstanbul
 11. Kayseri
 12. Aydın
 13. Çorum
 14. Uşak
 15. Niğde
 16. Kırklareli
 17. Adana
 18. Bilecik
 19. Karabük

tokiiii-001.jpg

Başvuru ve Taksit Bilgileri

Kampanya kapsamında satışa sunulacak konutların taksitlerinin 3.500 TL ile 4.000 TL arasında olması bekleniyor. Başvuruların Eylül ayı civarında başlaması planlanıyor. İhale tarihleri için TOKİ'nin resmi sayfasını takip edebilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmamak için acele edin!

Unutmayın, hayalinizdeki konuta TOKİ ile kavuşmak artık çok daha kolay! Başvurularınızı eksiksiz bir şekilde yaparak siz de uygun şartlarda ev sahibi olma şansını yakalayabilirsiniz. Türkiye'nin dört bir yanında, modern mimariye sahip TOKİ konutları sizi bekliyor. Hemen başvurun, yeni bir hayata adım atın!