Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı Eski Oyuncusu Trafik Kazasında Vefat Etti... Herkes Yasa Boğuldu!

Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol Takımı Eski Oyuncusu Trafik Kazasında Vefat Etti... Herkes Yasa Boğuldu!

Turgutlu Belediyespor'un eski oyuncusu Mihrace Yasemin Buğdaycı'nın trafik kazasında hayatını kaybetmesi spor camiasını yasa boğdu. Zonguldakspor Basket 67 Kulüp Başkanı Kanat Tan, taziye mesajıyla üzüntüsünü dile getirdi. Başarılı ve sevilen sporcunun vefatı, basketbol dünyasında derin bir acı bıraktı. Taraftarlar, onu daima anacak ve özleyecek. Mekanı cennet olsun.

A+A-

Turgutlu Belediyespor Kadın Basketbol takımının eski oyuncusu Mihrace Yasemin Buğdaycı, memleketi Diyarbakır’da çalıştığı işyerinden çıkıp bisikletiyle eve gittiği sırada kaza geçirdi.

Kaza Sonrası Hayatını Kaybetti

Kaza sonrası yoğun bakımda tedavi gören Buğdaycı, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

mihracee.jpg

Spor Camiası Büyük Üzüntü İçinde

Zonguldakspor Basket 67 Kulüp Başkanı Kanat Tan, 31 yaşında hayatını kaybeden Mihrace Yasemin Buğdaycı için taziye mesajı yayımladı. Yayımlanan mesaj şöyle: "Çok üzgünüz. Memleketi Diyarbakır'da bisikleti ile seyir halinde iken araç çarpması sonucu trafik kazasında sporcumuz Mihrace Buğdaycı ‘yı kaybettik.

Başarılı ve Düzgün Sporcumuz

Geçen sezon şampiyon kadromuzda büyük emeği olan sporcumuz için çok üzgünüz. Sezon başında kırık parmağı ile oynayan, şampiyonlukta emeği olan başarılı ve düzgün kardeşimiz. Zonguldak çok seven, devamlı kandil, bayram arayan soran güzel insan. Fenerde, liman arkasında yürümeyi çok seven, ileride hocalık için planlar yaptığımız kardeşimiz. Çok üzüldük.

yasemin.jpg

Taraftarlar Seni Unutmayacak

Zonguldakspor taraftarları seni asla unutmayacak. Oğlum Aras ile özel bağınız, paylaşımlar hep bizle yaşayacak. Önce ailece sonra tüm Zonguldak basketbol camiası seni unutmayacağız. Mekanın cennet olsun 7 numaralı forman bizimle yaşayacak.