Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 26 ilde toplamda 132 konut ve 29 ilde 296 iş yerini satışa çıkardı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 26 ilde toplamda 132 konut ve 29 ilde 296 iş yerini satışa çıkardı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Şanlıurfa'da 27 işyeri ve 132 konutu içeren geniş bir portföyü açık artırmayla satışa çıkarıyor. Yüzde 15 peşinat ve uzun vadeli ödeme seçenekleriyle, TOKİ'nin fırsatlarıyla tanışın. Başvurular 7 Şubat'ta sona eriyor, kendi konutunuz veya işyeriniz için şimdi başvurun!

A+A-

TOKİ tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, Hakkâri, İstanbul, İzmir, Karaman, Kars, Adana, Afyon, Ankara, Aydın, Balıkesir, Batman, Çorum, Elâzığ, Erzurum, Gümüşhane, Trabzon, Tunceli, Van, Yozgat, Kayseri, Kırıkkale, Konya, Rize, Samsun, Siirt, Sivas şehirlerinde 132 konut, açık artırma usulü ile satışa sunulacak. Konutların ödeme planı yüzde 25 peşinatla başlayıp 72 ay vadeli olarak belirlenmiştir.

toki-001.jpg

Şanlıurfa'dan Özel Teklifler: İş Yerleri Satışta!

Ayrıca, Afyonkarahisar, Ankara, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bilecik, Burdur, Bursa, Denizli, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, İzmir, Kars, Kastamonu, İzmir, Konya, Kütahya, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Ordu, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon, Yozgat şehirlerinde 296 arsa, açık artırma ile satışa sunulacak.

Başvurular 7 Şubat'ta Alınacak

Şanlıurfa'da ise 27 işyeri, yüzde 15 peşinat ve 60 ay vadeli ödeme seçeneğiyle satışa çıkarılmıştır. Başvuruların son tarihi ise 7 Şubat 2024 olarak belirlenmiştir.

toki.jpg

Arsaların satışında ise yüzde 15 peşinatla başlayan ödeme planı, 60 ay vadeli olarak uygulanacaktır. Bu fırsatlarla ilgilenenlerin başvuru tarihini kaçırmamaları önemlidir. TOKİ, uygun ödeme koşulları ve geniş seçenekleri ile konut ve işyeri sahibi olmak isteyenlere önemli bir fırsat sunmaktadır.