TOKİ Peş Peşe Müjdeleri Duyurmaya Devam Ediyor! Şimdi O İllere Seslendi

TOKİ Peş Peşe Müjdeleri Duyurmaya Devam Ediyor! Şimdi O İllere Seslendi

Türkiye'nin önde gelen konut sağlayıcısı TOKİ'nin yeni kampanyası ile ev sahibi olma hayalleriniz gerçek oluyor. Uygun taksitler ve geniş seçeneklerle kira derdine son verin, TOKİ ile kaliteli yaşamın kapıları açılıyor.

A+A-

Türkiye'nin Kentsel Dönüşüm ve Konut Geliştirme Otoritesi (TOKİ), her yıl binlerce vatandaşın heyecanla beklediği projeleriyle dar gelirli ailelere umut ışığı olmaya devam ediyor. Son olarak, yükselen kira fiyatlarının ardından vatandaşları sevindirecek yeni bir kampanya başlattığını duyurdu. İşte detaylar...

ev.jpg

TOKİ İLE EV SAHİBİ OLMAK ARTIK DAHA KOLAY!

TOKİ, konut sahibi olma hayali kuran vatandaşların umudu olmaya devam ediyor. Kiracı olmaktan kurtulup kendi evine sahip olmak isteyenler için yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya, dar gelirli ailelerin bile ev sahibi olabileceği bir fırsat sunuyor.

UYGUN TAKSİTLERLE KONUTLAR ARTIK DAHA YAKININIZDA!

Türkiye genelinde 20 şehirde uygulanan bu kampanya kapsamında, 7 bin 30 konut çok uygun taksitlerle vatandaşlara sunulacak. Hem 3+1 daireler hem de daha küçük 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri, farklı ihtiyaçlara uygun olarak sunulacak. Bu kampanya sayesinde dar gelirli vatandaşlar, uygun taksitlerle ev sahibi olmanın avantajını yaşayacaklar. Ayrıca, bu kampanya ile 20 farklı ilde kira sorunu da tarihe karışacak.

evv.jpg

KİRA ÖDEME DERDİNE SON!

TOKİ'nin bu kampanyası, artan kira ücretlerinden bunalan kiracılar ve farklı illerde ev sahibi olmak isteyenler için müjdeli bir haber niteliği taşıyor. Artık hayallerindeki eve sahip olmak çok daha erişilebilir hale geliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri arasından istediklerini seçen vatandaşlar, sadece kira öder gibi taksitlerle ev sahibi olabilecekler. Bu sayede, kira ödeme sorunu da tarihe karışacak.

BAŞVURU KOŞULLARI

TOKİ'nin başlattığı bu kampanya ile ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için bazı koşullar bulunuyor. Başvurularınızın kabul edilmesi için aşağıdaki koşulları sağlamanız gerekiyor:

evvv.jpg

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Projenin yürütüldüğü ilde en az bir yıldır ikamet ediyor olmak veya ilin nüfusuna kayıtlı olmak
  • Daha önce TOKİ'den konut kredisi almamış olmak
  • TOKİ tarafından yayınlanan ve 20 yıl süreyle geçerli olan kurum içi kampanyaya uygunluk sağlamak

Bu koşulları taşıyan her vatandaş, TOKİ'nin bu avantajlı kampanyasına başvuruda bulunabilir. Hem hayalini kurduğu eve sahip olma fırsatını yakalayacaklar hem de kira ödeme derdiyle vedalaşacaklar. Artık yüksek kira ücretleri vatandaşların sırtından kalkacak ve ev sahibi olmak çok daha kolay hale gelecek.