Teknoloji

Fallout: New Vegas 2 Oyunuyla İlgili İlk İşaret Geldi

Bethesda tarafından Steam’de yapılan bir değişiklik, oyun severleri heyecanlandırdı. Firmanın Steam hesabına Fallout: New Vegas 2 etiketi eklendi. Eklenen etiket, kısa bir süre sonra kaldırıldı. Yapılan bu hareketin Fallout: New Vegas 2’nin ilk işareti olduğu düşünülüyor.

Fallout hayranları, uzun zamandır yeni oyuna dair bir haber almayı bekliyor. Bir süre önce oyunun hayranları SteamDB’de Fallout 4 başlığının altında newvegas2 etiketinin olduğunu fark etti. Bu durum kısa sürede çok sayıda kişiye ulaştı. Bunun üzerine şirket etiketi kaldırdı.

Etiketin neden eklendiği ve daha sonra hızlı bir şekilde neden kaldırıldığı ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak oyun severler, bu hamlenin oyuna dair ilk işaret olduğunu düşünüyor. Demo veya beta çalışmalarından önce böyle bir etiket olayının olabileceğini düşünenler de var.

fallout new vegas oyunu geliyor

Etiket, 4 Nisan tarihinde eklendi. Her ne kadar kısa bir süre sonra kaldırılsa da, veri tabanına kaydedildiği gibi bunu tamamen silmek mümkün olmuyor. Yapılan küçük bir araştırma ile eklenen etiketi halen görmek mümkündür.

Fallout: New Vegas 2 Çıkacak Mı?

Eklenen etiket sonrasında oyun severler tarafından bu soru sık sık sorulmaya başlandı. Bethesda tarafından yapılan açıklamalara göre Fallout 4 ile ilgili güncelleme çalışmaları devam ediyor. Ancak en sevilen oyunlardan olan New Vegas ile ilgili bir çalışma veya planlama yapılıp yapılmadığı ise tam olarak bilinmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat