TBMM'den Emekliler İçin Yeni Karar Çıktı! Borcu Olan Emeklilere 100.000 TL Borç Kapatma Kredisi!

TBMM'den Emekliler İçin Yeni Karar Çıktı! Borcu Olan Emeklilere 100.000 TL Borç Kapatma Kredisi!

Emekli maaşı hesabı olan vatandaşlar için devlet destekli borç kapatma kredisi kampanyası başladı! Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank üzerinden 100.000 TL'ye kadar borç kapatma fırsatını kaçırmayın. Hemen başvurun, avantajları yakalayın!

A+A-

Emekli maaşı alan vatandaşlar için devlet destekli yeni bir borç kapatma kredisi kampanyası başlatıldı. Bu kampanya kapsamında, Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank aracılığıyla emekli maaşı alan kişiler, 100.000 TL'ye kadar olan borçlarını 24 ay vadeli olarak ödeyebilecekler.

Devlet Destekli Borç Kapatma Kredisi Nedir?

Emekli maaşı hesabı bulunan vatandaşlar için sunulan devlet destekli borç kapatma kredisi, Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank tarafından sağlanmaktadır. Bu kredi sayesinde emekli vatandaşlar, 100.000 TL'ye kadar olan borçlarını uygun faiz oranları ve uzun vade imkanıyla ödeyebilmektedirler.

TBMM Onayı İle Başlayan Borç Transfer Kredisi

TBMM'nin onayıyla başlayan bu borç transfer kredisi sayesinde, 100.000 TL'ye kadar borcu olan emekliler rahat bir nefes alacaklar. Kamu bankaları aracılığıyla başvurularını gerçekleştirebilecek olan emekliler, kredi başvurularını şubeler aracılığıyla kolayca yapabileceklerdir. Başvuruların aynı gün içinde sonuçlanmasıyla birlikte, emekliler kısa sürede kredi kullanmaya başlayabileceklerdir.

Kredi Şartları Nelerdir?

100.000 TL'ye kadar olan borç kapatma kredisi kampanyasından faydalanabilmek için bazı şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Kredi başvurusunda bulunacak olan emeklilerin, borçlarının kredi kartı veya kredi borcu olması ve güncel olması gerekmektedir. Ayrıca, diğer bankalardaki borçların icralık veya avukatlık durumda olmaması gerekmektedir. Bu şartları sağlayan emekliler, kolaylıkla borç kapatma kredisi kampanyasından faydalanabilirler.

Etiketler : , , ,