Tarım Kredi Market'te Yıl Sonu İndirim Şöleni! Beklenen O Ürünün Fiyatı Dibi Gördü

Tarım Kredi Market'te Yıl Sonu İndirim Şöleni! Beklenen O Ürünün Fiyatı Dibi Gördü

Tarım Kredi Market'te yıl sonu fırsatları kaçırma! Peynir, bakliyat, meyve suları ve daha birçok üründe özel indirimler seni bekliyor. Sofranı zenginleştir, kaliteyi uygun fiyatla yakala! Hemen alışverişe başla, lezzet ve tasarrufun keyfini çıkar!

A+A-

Tarım Kredi Market, yılın son indirimlerini duyurmaya devam ediyor ve hafta sonuna özel manav ürünleri de indirimde! Tarım Kredi Kooperatif Market, peynir çeşitleri, bakliyat ürünleri, meyve suları, tereyağı, tuvalet kağıdı, kişisel hijyen ürünleri ve kuruyemiş çeşitleri gibi birçok üründe özel indirimler sunuyor.

market.jpg

İndirimli Ürünlerle Dolu Bir Alışveriş Listesi

Tarım Kredi Market'in indirimli ürünleri arasında şunlar bulunmaktadır:

  1. Kuru Soğan: 6,90 TL Yüksek kalite, düşük fiyat! Sofranızın vazgeçilmezi kuru soğan, Tarım Kredi Market'te kaçırılmayacak bir fiyatla sizleri bekliyor.

  2. Portakal: 12,90 TL Taze ve sağlıklı portakallar, enerji dolu bir gün geçirmeniz için sizi bekliyor. Tarım Kredi Market indirimiyle uygun fiyat garantisi!

  3. Deveci Armut: 25,90 TL Lezzetin doruklarından birine yolculuk yapın! Deveci armut, Tarım Kredi Market indirimiyle sofranızı renklendiriyor.

  4. Salatalık: 27,90 TL Sağlıklı ve taze salatalıklar, Tarım Kredi Market'te indirimli fiyatıyla sofranıza sağlık katıyor.

  5. Yerli Muz: 27,75 TL Enerji deposu yerli muzlar, Tarım Kredi Market indirimiyle daha da cazip hale geliyor. Hem lezzetli hem de uygun fiyatlı bir atıştırmalık!

Tarım Kredi Market, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Bu fırsatları kaçırmamak ve sofranızı zenginleştirmek için Tarım Kredi Market şubelerine veya online alışveriş platformlarına göz atmayı unutmayın!