Spor

Trabzonspor’la Özdeşleşen Kasketi Takan Ozan Tufan Sosyal Medyada Viral Oldu

Bordo mavili takıma bir önceki sezon teknik direktör olarak gelen Abdullah Avcı’nın başlattığı kasket akımı sonrasında sosyal medyada da sık sık kasket gündemi oluşuyordu. Bu sezon şampiyonluğa adım adım gidilirken kazanılan veya kaybedilen maçlarda gerek futbolcular gerekse de Abdullah hoca sık sık kasket takmaya devam etmişti.

Trabzonspor ile özdeşleşen ve ironik bir hal alan kasket olayı için bugün yeni bir gelişme yaşandı. Fenerbahçe’de son haftalarda kadro dışı bırakılan Ozan Tufan, sosyal medyada kasketli pozuyla gündem oluşturdu. Yıldız oyuncunun bu görüntüsü acaba Trabzonspor’a transferi mi gündemde sorularını sordurdu.

ozan tufan kasket

Ozan Tufan Kasketi Taktı!

Yıldız oyuncu bir restaurantta oturduğu esnada kasketli bir görüntüsünü sosyal medya hikayesinde paylaştı. Bir anda sosyal medyada hem Trabzonsporlu hem Fenerbahçeli taraftarlar tarafından gündem olan bu görüntü sonrası takımında kadro dışı kalan oyuncunun bordo mavili takıma gelip gelmeyeceği, kasket fotoğrafının bununla ilgisinin olup olmadığı merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat