Spor

Trabzonspor İle Djaniny Görüşme Odasına Girdi

Bordo mavililerde iç transferde sözleşmesinde sona gelinen oyuncularla görüşmeler devam ediyor. Takımın yıldızlarından ve şampiyonlukta çok önemli rolü bulunan Nwakaeme’nin durumu halen netlik kazanmazken bir diğer forvet oyuncusu olan Djaniny ile ise görüşmelerde oldukça mesafe katedildi. Daha önce yayınladığımız haberde kulübün 1 yıllık daha mukavelesi olan Semedo Djaniny’e sözleşme uzatma için teklif gönderdiğini belirtmiştik.

Djaniny: Görüşmeye Hazırım!

Trabzonspor’da gelecek yaz takımdan bedelsiz olarak ayrılması muhtemel oyuncular arasında olan Djaniny için bilindiği üzere Arabistan kulüplerinden 5-6 milyon Euro gibi bir bonservis teklifi alınmış ancak özellikle Avcı’nın oyuncuyla devam etmek istemesi bu transferin önüne geçmişti. Kulüp oyuncuya sözleşme uzatma teklifi yapmış ve Djaniny ise bu teklifi düşünmek için süre istemişti. Nihayet önceki gün Djaniny kulübe dönüş yaptı ve “Görüşmeye hazırım.” dedi.

Yunus Emre Sel kaynaklı bilgilere göre Djaniny ile bordo mavili kurmayların görüşmeleri bir süredir olumlu şekilde ilerlemekte. Sözleşme uzatma konusunda da çok fazla bir pürüzün kalmadığı bilinirken önümüzdeki günlerde oyuncu ile yeni sözleşme imzalanması bekleniyor. Teknik Direktör Abdullah Avcı, Djaniny’nin takımda kalmasını çok istiyor. Bu durum sözleşme uzatma konusunda kulübün de ısrarını getirmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat