Spor

Trabzon-Samsunspor maçı öncesi belediye başkanlarına çağrı: Ulaşım desteği istiyoruz

Türkiye Kupası karşılaşmaları kapsamında 21 Aralık 2022 Çarşamba günü iki Karadeniz ekini Trabzonspor ve Samsunspor karşı karşıya gelecek. Karşılaşmada takımlarında destek vermek için Samsunspor taraftarları Trabzon’a gelecek. Ancak maliyetleri karşılamakta zorlanan Samsunspor taraftar grupları bir basın açıklaması yaparak Samsundaki belediye başkanlarından ulaşım desteği istedi.

Trabzon’a gidiyoruz

Trabzonspor maçına yoğun bir katılım sağlanılacağı belirtilen açıklamada “Türkiye Kupası 5’inci Tur’da deplasmanda oynayacağımız Trabzonspor maçı için, 21 Aralık 2022 Çarşamba Günü Trabzon’a gidiyoruz! Bu önemli maç öncesi Samsunspor taraftarına destek olmak ve ulaşım desteği vermek isteyen belediye başkanlarımızdan haber bekliyoruz. Şehrinin takımına sahip çıkan, taraftarına destek olan başkanlarımıza şimdiden teşekkür ediyoruz. Biz büyük ve güçlü bir aileyiz! Yönetimi, futbolcusu, taraftarı, belediye başkanları, kısacası tüm şehir birlik ve beraberlik içerisinde! Bu birlik ve beraberlik bizi hedeflerimize ulaştıracak.” denildi.

Taraftar grupları tarafından yapılan basın açıklamasının ardından Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, yazılı açıklama yaparak, ‘’21 Aralık Çarşamba günü oynanacak olan Trabzonspor mücadelesi için Samsunspor taraftarımızı deplasman yolunda 2 Otobüs, 3 Minibüs ile destekliyoruz. Samsunspor’a gönül veren taraftarlarımıza duyurulur” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat