Spor

Onur Bulut Trabzonsporlu Mu? Kayserispor İle Görüşmeler Sürüyor

Bir süredir Beşiktaş ve Trabzonspor ile adı anılan Kayserispor’un yıldız oyuncusu Onu Bulut, önceki gün Beyaz Futbol’da gündeme dair açıklamalarda bulundu. Özellikle Trabzonsporlu olduğuna dair sorulan soruya Onur, küçükken Trabzonsporlu olduğunu; Trabzonlu olduğu için Trabzonspor’u tuttuğunu ancak şu an herhangi bir takımı tutmadığını açıkladı.

Onur Bulut’un Menajerinden Transfer Açıklaması

Kayserispor’un Trabzonlu sağ beki Onur Bulut’un menajeri Elyesa Süme tarafından yapılan açıklamada ise bazı basın organlarında Onur Bulut’un Kayserispor ile sözleşme uzatma konusunda anlaşma sağladığı konusunun gerçek dışı olduğuna vurgu yaptı.

onur bulut trabzonspor

Menajer Elyesa Süme, sezon sonu Kayserispor ile sözleşmesi sona erecek olan Onur’un kulübü ile sözleşme uzatma noktasında görüşmelerinin sürdüğünü fakat henüz anlaşma veya imza aşamasına gelinemediğini açıkladı.

Bilindiği üzere deneyimli oyuncu ile Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor kulüplerinin transfer girişimlerinin olduğu, hatta Kayserispor kulübünün Şenol Güneş hakkında serzenişini dile getirdiği biliniyordu. Bakalım sezon sonu Onur Bulut’un yeni adresi hangi takım olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat